З 15 жовтня: мережа супермаркетів АТБ оголосила про великі знижки

Мережа супермаркетів АТБ оголосила про великі знижки. Так званий осінній цінопад стартує з 15 жовтня 2022 року. Як йдеться в повідомленні “АТБ-Маркет” в соцмережі Фейсбук, знижки сягатимуть до 40% на понад 800 товарів. Акційні товари на прилавках будуть виділені

Читати

Проєкт ІТ Generation: в Україні запроваджують безкоштовні ІТ-курси

Увійти в ІТ скоро можна буде через проєкт ІТ Generation, який анонсував віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Безкоштовні ІТ-курси покликані дати змогу українцям перекваліфікуватись та здобути стабільну високооплачувану роботу.

Читати

Гороскоп на липень 2022 року: кому щаститиме з фінансами

Фінансовий гороскоп на липень 2022 року показує сприятливий період для трьох знаків Зодіаку. Комусь щаститиме із пошуком нової роботи, а комусь – із вдало укладеними угодами. Більше про прогноз на липень читайте далі.

Читати

Абонентів Vodafone з 1 липня 2022 року очікують нові тарифи

Мобільний оператор Vodafone Україна змінює з 1 липня 2022 року ціни у деяких тарифах. На офіційному сайті компанії повідомлення про зміни вартості помічено не було, але кілька ЗМІ звернули увагу на доповнення в самих тарифах.

Читати

ПриватБанк оприлюднив новину для українців за кордоном

ПриватБанк зробив так, щоб українці за кордоном могли допомогти Збройним Силам України максимально просто та ефективно. Для цього було реалізовано благодійну ініціативу "Підтримайте Україну з-за кордону".

Читати