Життя

Останні новини України та головні події дня – блог Допис публікує у категорії “Життя”.

Війна, яку розпочала росія відносно суверенної й незалежної України, вплинула на всіх громадян нашої вільної країни. Щодня люди вписують у пошуковик запити:

  • новини України,
  • останні новини України війна,
  • останні новини з фронту,
  • новини війна.

Ці та багато інших запитів свідчать, як українці прагнуть своєчасно та правдиво отримати інформацію з передової. Наші Збройні Сили України героїчно протистоять навалі окупантів та звільняють міста і села від ворожої навали. Тим самим, вони наближають День Перемоги України у війні з росією.

У категорії “Життя” блог Допис також інформує читачів про інші, також важливі події. Ми прагнемо коротко та по суті інформувати українців про всі важливі питання, які їх хвилюють.

Слава нашим Збройним Силам України! Слава кожному українцю, який робить свій внесок у боротьбу з агресором.

Вічна пам’ять та довічна слава тим, хто віддав життя за Незалежність України.

Коли сіяти болгарський перець на розсаду залежить від кількох факторів. Пам’ятайте, що цей овоч любить сонце й тепло. Тому першочергово варто зважати на погоду. А ще на сорт, адже є ранньостиглі та пізньостиглі сорти перцю.

Календар на березень 2024 року, а також багато іншої інформації про перший місяць весни. Зокрема, про церковні та професійні свята у березні, а також чи будуть вихідні.

8 Березня – Міжнародний жіночий день. В цей день заведено вітати прекрасну половину людства. Привітання на 8 Березня можуть бути різними: від простих, своїми словами, і до великих віршованих текстів.

Коли у 2024 році будуть відзначати Великдень та чи вплине перехід на новий календар на дату Пасхи. Про це, а також про традиції святкування Світлого Христового Воскресіння, читайте у статті.

В Україні тепер новий календар свят. ПЦУ та УГКЦ перейшли на новоюліанський календар, а це означає, що дати свят “зсунулися” на 13 днів. Подаємо новий церковний календар на 2024 рік.