Календар свят на жовтень 2022 року

Найбільшим святом жовтня для нас є свято Покрова Пресвятої Богородиці, що відзначатимемо 14-го числа. Цей день є також великим державним святом для українського народу, бо на Покрову відзначаємо День захисників і захисниць України.

Читати

Тайсон Ф’юрі зробив нову заяву про бій з Усиком

Тайсон Ф’юрі впевнений у своїй перемозі в поєдинку з українцем Олександром Усиком, якщо бій таки відбудеться. У своїй новій заяві "Циганський король" (прізвисько Тайсона Ф’юрі – ред.) заявив, що є кращим за українського чемпіона та є "покращеною версією Усика".

Читати

IT Generation: як подати заявку на безкоштовні ІТ-курси

Українці мають змогу подати заявку на безкоштовні ІТ-курси в рамках програми IT Generation. Загалом 23 школи навчатимуть ІТ-професій за різними напрямками. Прийом заявок триватиме 2 тижні, а загалом відберуть близько однієї тисячі українців, які виявлять бажання увійти в IT.

Читати

Свята у липні 2022 року: календар

Які свята у липні 2022 року відзначатимуть українці, розповіла Православна Церква України. Другий місяць календарного літа нагадає нам про важливі події та дати, а також про подвиги багатьох святих славних угодників Божих. Так, 7 липня відзначатимемо Різдво чесного і

Читати

“Народний Байрактар”: компанія гроші не візьме, а віддасть БПЛА безкоштовно

Безпілотники Байрактар для ЗСУ, на які збирав гроші Сергій Притула, дістануться Україні безкоштовно. Відповідна заява розміщення компанією BAYKAR у Твіттері. Далі цитуємо повідомлення компанії. “Компанія BAYKAR обізнана, що кампанія по збору коштів під назвою

Читати