Про нас: що таке блог Допис

Про нас: що таке блог Допис

Допис – це блог про тренди в Інтернеті. Саме так, ми слідкуємо за трендами і подаємо читачам тільки ту інформацію, яка їх цікавить.

Історія створення блогу Допис

Блог “Допис” був презентований у грудні 2020 року. Все почалось з ідеї подавати читачам ту інформацію, яку вони шукають в мережі. Кілька однодумців у вільний від роботи час мали хобі писати дійсно корисні тексти для людей. Ключовим у цьому є саме… для людей. Тобто зрозумілою мовою, короткі та водночас інформативні. Ми розуміємо, наскільки сучасна людина є зайнятою. Тому наші статті є короткими, щоб їх можна було прочитати за 1-3 хвилини.

Взявши за мету інформувати читачів коротко і по суті, ми почали публікувати дописи. Про що? Про все, що люди питають у пошуковика:

  • цікавить погода на літо 2022 року? Ось, будь ласка – допис про прогноз погоди на червень, липень, серпень поточного року з різних джерел;
  • не знаєте, як передати показники лічильника у Нафтогаз? Не хвилюйтесь, ми і про це вже написали;
  • збираєтесь кудись на відпочинок і шукаєте ціни 2022 року? А ось і публікації про відпочинок на Дністрі, у Карпатах, в Закарпатті (Косино, Берегово, Велятино), на Львівщині та інде. Цілу категорію “Подорожі” з відповідною тематикою створили;
  • любите готувати? Пропонуємо до Вашої уваги рецепти страв на всі випадки життя.

Словом, ви зрозуміли наш задум: читач щось питає у пошуковику – “Допис” намагається дати відповідь.

Про нашу команду

Наша команда – це молоді люди, які понад усе люблять писати. А пишемо ми у форматі блогу. Ми не є інтернет-виданням, не публікуємо рекламні статті. Всі дописи, які з’являються на наших сторінках, є виключно рекомендаційними.

“А мені можна опублікувати у Вас цікаву статтю?”

Так, чому б і ні. Якщо Ваш допис є дійсно цікавим, тоді напишіть нам електронного листа – dopysblog@gmail.com Якщо публікація дійсно буде корисною для читачів, то ми обов’язково її опублікуємо.

Бережіть Україну 🇺🇦, підтримуйте ЗСУ та читайте перевірену інформацію!