Подорожі

Ви переглядаєте розділ “Подорожі та відпочинок”. Тут Ви маєте змогу дізнатись інформацію про:

  • відпочинок в Карпатах,
  • відпочинок на морі,
  • відпочинок в Закарпатті,
  • ціни 2022 у термальні води Косино,
  • тарифи у термальні води Велятино,
  • які зараз діють ціни в комплекс Жайворонок (Берегово) та ін.

Наша планета має багато цікавинок і одна з них – драконові дерева. Дивні на вигляд, наче зображені в якомусь фантастичному фільмі. Але ні, ростуть вони на Землі, якщо бути точним – на невеликому архіпелазі Сокотра.

Якщо ви плануєте відпочинок у Яремче, то обов’язково спробуйте чани. Вони не тільки покращать вам настрій, а й заспокоять нервову систему та загалом позитивно вплинуть на організм. А ми своєю чергою публікуємо ціни 2023 року на чани в Яремче.

Чорна Гора у місті Виноградів – популярне місце відпочинку серед українців. Тутешнє озеро та навколишня природа немов магніт приваблюють відпочивальників. У нашій публікації ми розповімо, яка ціна на вхід на територію у 2022 році.

Термальні води Косино – один із найпопулярніших термальних курортів України. Комплекс вражає своєю красою та функціональністю. А ще – він є надсучасним та дуже мальовничим.

Відпочинок в Карпатах – завжди гарна ідея. Для українців – це місце сили. Влітку туристи часто шукають турбази та готелі в Карпатах з басейном. У 2022 році це особливо актуально. Адже росія веде війну проти України, і активні бойові дії тривають на півдні нашої країни. Відповідно, навіть і мови не можу бути про відпочинок на морі.

Відпочинок на Дністрі у 2022 році буде особливим. Через війну певна кількість комплексів змінили свою звичну роботу. Деякі готелі та котеджі прийняли вимушених переселенців. Ціни 2022 також трохи скореговано, адже чимала кількість українців втратили роботу і потрібно зважати на фінансовий аспект як ніколи.

Аквапарк “Пляж” у місті Львів можна назвати цілим містом відпочинку та розваг. До уваги відвідувачів – безпосередньо аквапарк, фітнес-центр, студія засмали, римська лазня, фінська сауна, джакузі, масажний кабінет, аромалазня, інфрачервона сауна, дитяча кімната, спортивні секції.

Термальні води Велятино – одна із візитівок Закарпаття. Тутешній сучасний комплекс “Теплі води” є надзвичайно комфортабельним, а навколишня природа милує око неймовірними пейзажами.

Аквапарк “Острів скарбів” у Кирилівці є найбільшим в Україні: 60 тисяч квадратних метрів території, 34 атракціони (16 із них для дорослих та 18 – для дітей), 1700 квадратних метрів басейну та 16-метровий дитячий піратський корабель.

“Теплі води” у Велятино – один із найкращих туристичних комплексів Закарпаття. Цілюща вода, мальовничі пейзажі місцевої природи, свіже повітря – все це є знахідкою для будь-якого відпочивальника. А ще безліч варіантів для дозвілля.