Яка країна першою зустрічає Новий рік

Яка країна першою зустрічає Новий рік

Із наближенням свята, чималу кількість людей цікавить, яка країна першою зустрічає Новий рік? У даній статті ми даємо відповідь на це популярне питання.

Найпершими Новий рік зустрінуть мешканці Кірібаті. Це острівна держава, яка розташована в західній частині Тихого океану. До речі, є дуже цікава інформація стосовно зустрічі тут нового року. У 1994 році кандидат в президенти цієї країни пообіцяв: якщо виграє вибори, доб’ється того, що жителі Кірібаті будуть зустрічати Новий рік раніше за всіх. І виконав свою обіцянку – після виборів було прийняте рішення поділити країну на три часових пояси. Саме в східній частині країни свято зустрічають першими на планеті. На Кірібаті Новий рік настає 31 грудня о 12:00 за київським часом.

Через годину після Нового року на Кірібаті (+1.00), Новий рік зустрічають мешканці Нової Зеландії і полярники з Південного полюса в Антарктиді.

Далі ми хронологію пропустимо, оскільки країн є велика кількість, а зупинимось на країні, яка останньою зустрічає Новий рік. Отож, мешканці Самоа зустрічають Новий рік останніми – о 13:00 1 січня за київським часом.

Новий рік 2023

  • Новий 2023 рік ми зустрічатимемо в ніч із суботи на неділю.
  • За Східним гороскопом – це рік Чорного Водяного Кролика.
  • Головне сподівання всіх українців на 2023-й – якнайшвидша перемога над окупантами та довгоочікуваний мир.
  • Звісно ж, найкраще зустрічати 2023 рік в колі рідних та близьких. Гучні святкування та надмірні веселощі зараз не на часі.

Меню на Новий 2023 рік можна підглянути у нашому розділі “Кулінарія”.

Advertisements