Цікаве

Цікаве – погода на сьогодні, на тиждень, на місяць та тренди в Інтернеті. А також новини науки, спорту, огляд гаджетів та цікаві відео онлайн. Новини IT.

Про те, якою буде погода у квітні 2024 року, розповіли синоптики Укргідрометцентру. Стосовно температури повітря, то вони прогнозують тепло у межах норми. Хіба що в кількох областях України буде трохи тепліше за норму.

З’явився попередній прогноз погоди, якою буде весна 2024 року. Якщо коротко, то березень очікують трохи теплішим за кліматичну норму, квітень буде “типовим”, а травень може припіднести неприємний сюрприз.

Мережу підкорює новий хіт виконавця Benson Boone (Бенсон Бун). Пісня має назву “Beautiful Things”, відео на яку лише за місяць у YouTube переглянули 45 мільйонів людей. Наразі воно входить у тридцятку найбільш популярних музичних відео у світі.

Комета Галлея розпочала свою подорож у бік Сонця. А це означає, що через 38 років земляни спостерігатимуть дивовижне природне явище. Останній раз комету було видно неозброєним оком у 1986 році.