Тісто на вареники: рецепт від бабусі, перевірений роками

Вареники... Із сиром, картоплею, грибами, капустою, вишнями та іншими начинками. Ммм... Всі такі смачні та ароматні. Але перш ніж їх ліпити, потрібно правильно замісити тісто. І саме в цій статті ми розповідаємо, як це зробити.

Читати

Меню на Новий рік 2024 [прості страви – рецепти]

Меню на Новий рік 2024 повинно включати найкращі рецепти страв, які смакуватимуть всім членам сім’ї. Дехто новорічне меню намагається "підігнати" під тварину-тотем прийдешнього року, дехто виходить зі смакових вподобань своєї родини.

Читати

Новорічне меню 2024: рецепти простих страв на новорічний стіл

Що приготувати на Новий рік, щоб було смачно та швидко? "Допис" пропонує просте новорічне меню, яке включає святкові закуски, салат, основну страву та десерт. Таке меню смакуватиме найвибагливішим гурманам.

Читати

Виноград на зиму: що з нього можна приготувати, окрім компоту

Як заготувати виноград на зиму? Окрім традиційних соків і компотів, є ще й інші страви, які можна приготувати. Тому в нашій підбірці ви знайдете виноградне варення, джем із винограду та виноград як оливки.

Читати

Маринований виноград як оливки на зиму: неймовірна закуска

Маринований виноград на зиму – вельми цікава закуска. Її просто готувати та на виході отримувати різні смаки, використовуючи різні маринади. Цього разу ми подамо рецепт маринованого винограду, який буде дуже нагадувати оливки.

Читати