Економіка

Економіка України – одна з найбільш популярних категорій у блозі. У ній ми публікуємо останні новини економіки України та світу. Подаємо тільки актуальну інформацію, яка дійсно цікавить читачів. Зокрема:

  • тариф на газ для населення 2023-2024 років;
  • тариф на електроенергію, зокрема нічний тариф на електроенергію 2023-2024 років;
  • тарифи на воду в різних містах України;
  • курс валют, зокрема курс долара, євро, злотого на сьогодні, тиждень, місяць, рік.

Публікуємо також актуальні ціни на продукти харчування, як от яка ціна на олію, цукор, борошно, масло, молоко та інші важливі продукти.

Подаємо огляд вартості пального на популярних АЗС України: яка ціна на бензин, дизель та автогаз на ОККО, WOG, UPG, БРСМ-Нафта та ін.

Оголошено, що тариф на електроенергію для населення з 1 червня змінився. Розповідаємо про нові ціни та зміни, які введуть з 1 жовтня. На період опалювального сезону тариф для декого знизиться.

Розповідаємо про ціни на зарядні станції у 2024 році та даємо поради, як їх вибрати. Наразі фіксують деяке подорожчання акумуляторів через запровадження графіків відключення електроенергії.

Поради як зекономити на ремонті будуть завжди актуальні. Адже ремонт – це дорого, особливо в наш час. Відразу наголошуємо, мова у публікації піде про економію на етапі оздоблення та облаштування оселі. Адже саме в цей момент можна зекономити.

З початку 2024 року “мінімалка” складає 7100 гривень. Але вже з 1 квітня її розмір підвищиться до 8000 гривень. У погодинному розрізі працівники отримуватимуть не менше 48 гривень. Показник мінімальної зарплати є дуже важливим, адже від нього залежать розмір деяких податків.

Дрова є різні й не всі однаково підходять для опалення. У нашій публікації ґрунтовно розповідаємо, які дають найбільше тепло, а від яких краще відмовитись, адже вони можуть становити небезпеку для здоров’я людини.