ПриватБанк на своєму офіційному сайті оприлюднив інформацію стосовно користування так званими Digital-картками. Мова про ті картки, які відображаються у застосунку Приват24, тобто, без пластику.

Пресслужба фінустанови зазначає, що цими цифровими картками можна користуватися безперешкодно, виконувати для різних оплат та фінансових операцій як в Україні, так і за кордоном.

Не слід плутати цифрову картку та інтернет-картку. Перша з них є повноцінною платіжною, тобто вона годиться для купівлі в магазинах. Навіть готівку можна знімати, але для цього ваш ґаджет повинен бути оснащений технологією NFC.

Як оформити цифрову картку у ПриватБанку

Зробити це дуже просто у мобільному застосунку. Для цього слід у меню “Гаманець” вибрати пункт “Додати картку”, а опісля натиснути “Digital картка”. Щоб можна було цією карткою здійснювати оплати в супермаркетах та інших закладах торгівлі, потрібно її додати у віртуальний гаманець Apple Pay чи Google Pay.

“ПриватБанк випускає у цифровому вигляді як дебетові “Картки для виплат”, так і картки “Універсальна” з можливістю встановлення кредитного ліміту. Окрім того, віртуальну картку можна оформити в іноземній валюті. Тарифи на віртуальні картки ідентичні тарифам на звичайні пластикові картки”, – роз’яснює ПриватБанк на своєму сайті.

Раніше у блозі ми публікували інформацію, як зателефонувати у ПриватБанк.