Скільки коштує найдешевше нове авто в Україні у 2024 році

Скільки коштує найдешевше нове авто в Україні у 2024 році

Ціни на авто в Україні постійно зростають. Цьому є кілька причин, але найважливішими є курс долара в Україні та модельний ряд того чи іншого автомобіля. З першим все зрозуміло, а стосовно модельного ряду, то автобренди постійно вдосконалюють авто, через що вартість з кожним новим поколінням зростає.

Нещодавно була оприлюднена статистика, яка показує стабільний інтерес українців до нових автівок. У січні 2024 року громадяни придбали понад 4700 нових транспортних засобів. Якщо говорити про бренди, то найбільше до душі водіям Toyota, Volkswagen та Renault. Стосовно моделей, то бестселером є Renault Duster. До речі, нещодавно було представлено третє покоління цього популярного кросовера і воно буде значно дорожчим за попередню модель.

Але перейдімо до найдешевшого сегмента на ринку нових авто. Згідно з цінами, які опубліковані на сайтах автодилерів, найбільш доступним є Chery Tiggo 2.

Найдешевше нове авто 2024 року

Згідно з даними, станом на 11 лютого, вартість Chery Tiggo 2 стартує від 465 тисяч гривень. На сайті дилера підкреслюють, що інформація про ціну є орієнтовною та рекомендованою.

Чері Тігго 2 – ціна 2024 року на авто
Chery Tiggo 2 (фото: chery.ua)

Кросовер виділяється сучасним дизайном, високим кліренсом та значною місткістю багажного відділення. Автівка обладнана фронтальними подушками безпеки, центральним замком та штатною протиугінною системою.

Щодо комфорту, то тут наявні електричні склопідіймачі, електричне регулювання дзеркал, гідропідсилювач, електро регулювання кута нахилу фар головного світла та багато іншого. Ці дані зазначені на сайті chery.ua.

Раніше у блозі ми публікували, які вживані кросовери можна купити за ціною до 10 тисяч доларів.

P.S. Стаття не є рекламною, а написана виключно з інформаційною метою.

Advertisements