Скільки заробляють блогери в Instagram на місяць

Скільки заробляють блогери в Instagram на місяць

Не так давно у блозі ми розповідали про те, на чому можна заробляти в Instagram та скільки повинно бути підписників, щоб отримувати перші гроші на рекламі. Тема виявилась цікавою для наших читачів, тому ми вирішили написати про тих, хто вже заробляє чималі гроші.

Instagram, як виявляється, дає безмежні можливості для заробітку. Деякі українські інстаблогери зуміли монетизувати свою впізнаваність та мільйонні перегляди. Як результат – десятки тисяч доларів доходу на місяць.

Нещодавно у програмі “Неймовірна правда про зірок” на телеканалі СТБ розповіли про доходи трьох українських блогерок, які вони отримують через рекламні кампанії в Instagram.

Аліна Шаманська

Скільки заробляє Аліна Шаманська в Instagram
Аліна Шаманська (фото: shamankaa / Instagram)

Тривалий час зірка працювала на телебаченні. Але після народження дитини вирішила, що було б чудово заробляти й у декреті. Тому почала розвивати свій Instagram. Наразі в неї понад 1,3 млн підписників.

Дівчина зізнається, що найбільший її заробіток за місяць – 40 тисяч євро. Каже, що тоді багато працювала, а на загальному заробітку також позначилась ціна реклами. Після початку повномасштабного вторгнення росії, розповіла Аліна Шаманська, доходи знизились.

Юлія Верба

Скільки заробляє Юлія Верба в Instagram
Юлія Верба (фото: verbaaa.verbaaa / Instagram)

Інстаграм Юлії Верби стрімко зростає і зараз у дівчини вже понад 1,4 млн підписників. У профілі блогерка показує своє життя, коштовні речі та автомобілі.

“Я заробляю за три огляди протягом дня – 60 тисяч гривень”, – зазначила дівчина в інтерв’ю Раміні Есхакзай та додала, що робить “найбільше реклам на українському ринку”. Не важко порахувати, що на місяць заробіток зірки може бути понад півтора мільйона гривень.

Дарія Квіткова

Скільки заробляє Даша Квіткова в Instagram
Даша Квіткова (фото: kvittkova / Instagram)

Блогерка має 1,8 млн підписників. На її сторінці можна зустріти рекламу одягу, косметики, власних курсів та навчальних програм. Реклама в дівчини розписана на 2 місяці вперед.

“Зараз я заробляю 30-40 тисяч доларів”, – розповіла Даша Квіткова в інтерв’ю Маші Єфросиніній та уточнила, що це не “чистий” її заробіток. Частина коштів йде на утримання команди та менеджерів.

Насамкінець назвемо світового рекордсмена з заробляння в Інстаграм. Це – зірковий футболіст Кріштіану Роналду. На нього підписано аж 615 мільйонів людей. Це дозволяє йому продавати рекламу за 3,5 млн доларів за один допис.

Якщо після прочитання статті ви вирішили розвивати й свою сторінку в Інстаграм, то варто дізнатись, як завантажити фото в Instagram у максимальній якості. Не зайвим буде прочитати й про одне нововведення в соцмережі.

Advertisements