Заробляти в Instagram можна, принаймні це випливає з безлічі Stories, які публікують зіркові блогери. Дорогі машини, розкішні квартири та будинки, брендові речі, подорожі… Все це так чи інакше впливає на сприйняття інших людей, які мають намір і собі опанувати мистецтво заробляти в мережі.

Нещодавно видання “Finance.ua” опублікувало статтю про те, скільки ж повинно бути підписників у користувача, щоб почати заробляти в Instagram. Відразу зазначимо, що точної цифри тут нема, є тільки приблизні розрахунки. Адже все залежить від цікавості персони блогера, його манери подачі реклами та інших факторів.

Та все ж, розраховувати на бодай мінімальну рекламну співпрацю користувач може при умові, що в нього є хоча б 10 тисяч підписників. Варто розуміти, що рекламодавцям набагато простіше працювати з блогером, в якого велика кількість підписників, ніж з кількома з меншою аудиторією.

Звісно, у тематичних нішах це може бути й менша кількість підписників. Наприклад, якщо людина авторитетна, фахова у певній сфері, але має меншу кількість підписників в Instagram, то вона легко може отримати пропозицію прорекламувати якийсь спеціалізований товар. Адже практично вся його аудиторія є зацікавленою.

Та все ж, чим більша кількість підписників, тим краще. Але не менш важливо, щоб ця аудиторія була активною. Мабуть, ви помічали, що блогери просять актив: лайки, репости й т.д. Це все заради того, щоб підвищити взаємодію глядача з їх сторінкою. Адже алгоритми Instagram враховують цей показник першочергово.

Один з інстаграм-блогерів, який має 49 тисяч підписників, каже про важливий фактор залученості. Вона вираховується співвідношенням активної аудиторії до загальної кількості підписників. Чим вищий цей показник, тим більші шанси отримати вигідний контракт на рекламу. В топових блогерів залученість може сягати 5% (чим більша кількість підписників, тим важче здобувати високий результат).

На чому можна заробляти в Instagram

Тут варіантів кілька:

  • Розміщення реклами в Stories. Очевидно, що це найбільш популярний вид реклами зараз. Інколи доходить до того, що 80-90% контенту блогера – це реклама. Але таке не варто робити, адже це з часом може знизити цікавість зі сторони читачів до такого блогера.
  • Розіграші та конкурси. “Підпишіться, поставте вподобайку, поширте…” Дуже часто ми чуємо від блогерів ці слова. Giveaway – це швидкий спосіб як підзаробити, так і збільшити кількість підписників. Якщо аналізувати зі сторони початківців, то це, мабуть, найшвидший спосіб здобути велику кількість підписників. Але варто розуміти, що після завершенню розіграшів часто аудиторія знижується.

Скільки можна заробити в Instagram

Пости в топових блогерів України можуть коштувати по кілька тисяч доларів. Але варто розуміти, що такі гроші може собі дозволити тільки дійсно розкручений бренд. А щоб привернути його увагу, потрібно бути дійсно цікавим для аудиторії.

Дуже часто блогери називають ціну, яка не має жодних обґрунтувань, так би мовити, “від настрою”. Тобто, ціна реклами формується суб’єктивно.

Співпраця блогерів з меншою кількістю підписників часто базується на схемі: сам товар у подарунок + певна сума грошей за рекламу. Приміром, можна отримати у подарунок товар вартістю 1000 грн, який і потрібно рекламувати, та ще 1000 грн за саму рекламу. Але це все індивідуально.

Найчастіше в Україні рекламу замовляють у сфері моди та краси. Також ще популярними вважаються ніші спорту, фото та дизайну.

Раніше у блозі ми розповідали, як завантажити фото в Instagram у максимальній якості.