Як зробити, щоб працював інтернет без світла (кілька варіантів)

Як зробити, щоб працював інтернет без світла (кілька варіантів)

Інтернет без світла працювати не буде. Це в тому випадку, якщо ви використовуєте звичайний роутер, який живиться від електромережі. Великій кількості українців інтернет потрібен не для розваг під час блекауту, а для роботи. Як тоді бути, як зробити так, щоб інтернет працював без електроенергії?

Є кілька способів, як організувати інтернет без світла. Про них мовиться у відеоблозі онлайн-маркетплейсу ROZETKA в мережі YouTube. Звертаємо увагу, що мова не про супершвидкісний та мегадорогий варіанти, а про “стандартний” інтернет та Wi-Fi без великих вкладень.

Найпростіший варіант – роздати інтернет з будь-якого вашого смартфона. Це швидко і зручно. Але є нюанс – варіант підійде в тому випадку, якщо є зв’язок у вашого оператора. Плюс потрібно враховувати, що оператор може обмежувати трафік, якщо виявить, що телефон використовується в режимі модема. Ще один недолік полягає в тому, що батарея ґаджета буде швидко розряджатись.

Advertisements

Ще один варіант – використання USB-модему. З переваг – можна працювати де завгодно. Підключати можна відразу до ноутбука. Недоліки – так само потрібна мережа мобільного оператора.

Ще один схожий варіант – використовувати портативний 4G Wi-Fi маршрутизатор. Зазвичай акумулятори таких пристроїв витримують 8-12 годин роботи. Може працювати від вашого інтернет-провайдера або з допомогою SIM-картки.

Більш детально про ці три та інші способи отримати інтернет без світла, дивіться на відео.

Як “добути” інтернет без світла / Відео ROZETKA

Раніше мобільні оператори розповіли, як пришвидшити інтернет на телефоні.

До речі, ще одна компанія заявила, що планує побудувати високошвидкісний супутниковий інтернет.

Advertisements