Коли ставити телефон на зарядку: названо золоте правило

Коли ставити телефон на зарядку: названо золоте правило

Інколи власники смартфонів задумуються, коли ставити телефон на зарядку, щоб його батарея прослужила довше. Дехто не зважає на відсотки й ставить на зарядку тоді, коли може, дехто вважає, що підзаряджати смартфон потрібно в тому випадку, коли зарядка батареї знизиться до 20-30%.

Журналісти видання “Телеграф” переповідають статтю відомого у світі видання “Tech Advisor” про лайфхаки, які допоможуть продовжити життя батареї смартфона.

Золоте правило, яке вивели фахівці, показує, що заряд телефона бажано тримати у діапазоні 30-90%. Тобто, якщо індикатор показує, приміром, 50% заряду, тоді можна його увімкнути до мережі й дати підзарядитись до 90%. Повне заряджання телефону не є фатальним для акумулятора ґаджета, але повне перезаряджання щоразу, коли ви заряджаєте смартфон, скоротить термін його служби.

Так само, не дозволяйте акумулятору телефону опускатися нижче 20%.

Літій-іонні акумулятори не дуже добре почуваються, коли рівень заряду нижче позначки 20%. Коротко кажучи, для батареї найкраще золота середина. Не допускайте як низький відсоток заряду акумулятора, так і занадто високий.

Раніше у блозі “Допис” було опубліковано цікавий лайфхак, як самому зробити вдома аварійне світло всього за кілька гривень.

Advertisements