Як пришвидшити Інтернет на телефоні: поради мобільних операторів

Як пришвидшити Інтернет на телефоні: поради мобільних операторів

Як зменшити навантаження на мережу і таким чином пришвидшити Інтернет розповіли три мобільні оператори України – Lifecell, Vodafone та Kyivstar. Вони дали своїм клієнтам прості рекомендації щодо використання послуг мобільного зв’язку під час бойових дій.

Після початку вторгнення росії в Україну навантаження на мережі українських операторів помітно зросло, – пише видання iTechua Це сталося як через активність абонентів, так і через пошкодження обладнання.

З метою забезпечення стабільної роботи мереж мобільні оператори домовились про запуск національного роумінгу. На даний момент абоненти “великої трійки” можуть безкоштовно підключатися до мережі будь-якого мобільного оператора. Проблеми завантаженості інфраструктури національний роумінг не вирішив. Абоненти, як і раніше, скаржаться на повільне завантаження мультимедійного контенту в Telegram та інших програм.

Пришвидшити Інтернет виникла необхідність після того, як мільйони українців почали масово переглядати відео і, таким чином, навантажувати мережу. У період з 24 лютого (в цей день росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну – ред.) по 10 березня споживання 4G-трафіку абонентами Vodafone збільшилося в окремих регіонах України у 2,5 рази. Найбільше зростання трафіку було зафіксовано компанією в сегменті соціальних платформ та месенджерів.

У Lifecell, який вважається третім за величиною мобільним оператором України, трафік найбільше зріс у західній частині України. Це пояснюється напливом біженців із міст, де ведуться активні бойові дії. Приміром, трафік у Закарпатській та Чернівецькій областях у перший тиждень війни зріс у 4,7 раза, Львівської області – у 3,4 раза, а у Тернопільській – у 3,2 раза.

Як зменшення навантаження на мережу та пришвидшити Інтернет

До основних способів скорочення навантаження на мережі мобільних операторів можна віднести:

  • вимкнення в месенджерах автозавантаження мультимедійного контенту;
  • вимкнення в Google Play автооновлення через мережі мобільних операторів;
  • встановлення заборони використання мобільного трафіку у фоновому режимі;
  • зниження якості відео;
  • збільшення частоти використання Wi-Fi.

Ці прості поради дозволяють суттєво розвантажити мережу. Зрештою від цього виграють усі абоненти, тому що швидкість передачі даних збільшиться.

Раніше повідомлялось, що Windows 11 Pro не вдасться встановити без Інтернету та облікового запису Microsoft.

Advertisements