Ілон Маск під час шоу Everyday Astronaut поділився деякою інформацією про нові супутники Starlink 2.0. За його словами, прототип нового покоління сателітів вже розроблений і він знаходиться на заводі Starship у Техасі.

Довжина супутника – 7 метрів, а вага близько 1,25 тонни. Для порівняння, супутники першого покоління важать близько 260 кілограмів.

Ілон Маск переконує, що друге покоління супутників буде “на порядок потужніше” у порівнянні з попереднім. Щоправда конкретних показників оголошено не було. У мережі можна знайти інформацію, що версія 2.0 додасть 140-160 Гбіт/с до пропускної спроможності Starlink.

Ще однією новацією стане те, що на орбіту нові сателіти буде виводити потужніша ракета Starship, а не Falcon 9. Нова ракети дозволять запускати в 10  разів більше супутників.

Величезне сузір’я із нових супутників зможе забезпечити більшу пропускну можливість передачі даних. Це означає, що компанія зможе обслуговувати сотні мільйонів абонентів у всьому світі.

Раніше ми писали, до Ілон Маск зібрався купляти мережу Твіттер за 44 мільярди доларів.

До слова, у світі є ще одна компанія, яка планує покрити планету глобальним супутниковим Інтернетом. Повідомляється, що вона планує запустити на орбіту близько однієї тисячі сателітів і таким чином скласти конкуренцію Starlink.