Як повідомляє Міністерство цифрової трансформації, найближчим часом в Україну надійде велика партія Starlink та інше обладнання на суму 10 мільйонів євро.

Нагадаємо, що 8 квітня відбулася онлайн-зустріч, в якій взяли участь віце-прем’єр України Михайло Федоров, президент Європарламенту Роберта Мецола, єврокомісар Тьєррі Бретон, а також цифрові міністри Європейського Союзу та депутати Європарламенту.

Протягом зустрічі міністром була запрошена допомога у цифровій сфері. Мова йде про прискорення інтеграції екосистеми Дії у країнах Європейського Союзу, продовження інформаційної блокади російських пропагандистських ресурсів, розширення цифрової блокади технологічних компаній, які фінансують росію, а також приєднання України до програм Connecting Europe Facility та Digital Europe, що будуть допомагати при відновленні інфраструктури, яка була пошкоджена.

У Міністерстві цифрової трансформації додають, що Україна запевнена у подальшій безумовній підтримці європейськими партнерами.

Нагадаємо, що завезення в Україну Starlink стало можливим завдяки зусиллям Міністерства цифрової трансформації – майже одразу після початку війни Михайло Федоров написав відкритий лист Ілону Маску з проханням надати Україні можливість підключення до супутникового інтернету.

Раніше повідомлялось, що ще одна компанія побудує супутниковий Інтернет.