У 2021 році Ілон Маск на кілька днів став найбагатшою людиною планети в рейтингу Forbes Real-Time Billionaires. Ось п’ять правил життя підприємця, які допомогли йому стати таким успішним.

1. Краще будьте оптимістом і помиляйтеся, ніж песимістом, який мав рацію

У пресі Ілона Маска часто називають занадто оптимістичним. Це проявляється в тому, як він будує плани і долає труднощі. Наприклад, виробництво електромобілів Tesla Model 3, які люди передзамовили, неодноразово переносили. Графік зривався через затримки поставок акумуляторних батарей. Незважаючи на збитки і репутаційні втрати, Ілон Маск все ж зробив компанію Tesla прибутковою.

2. Обирайте співробітників не з хорошою освітою, а з реальними досягненнями

Ілон Маск, коли наймає співробітників, не дивиться на освіту, а шукає «докази виняткових здібностей» кандидата. Для цього запитує, над якою складною проблемою той працював останнім часом і як він її вирішив. На основі відповіді Ілон Маск приймає відповідне рішення.

3. Ставте собі правильні питання

Ілон Маск говорив, що, йдучи з PayPal в 2002 році, він задавав собі питання, які проблеми найбільше впливають на майбутнє людства. Він думав не тільки про гроші, а й про те, які питання людства може вирішити. Саме ці думки надихнули його на створення компанії Tesla.

4. Працюючи по 80 годин на тиждень, ви за чотири місяці зробите те, на що у інших піде рік

Бізнесмен вважає, що дуже важливо зосередити всі свої ресурси на одній справі, поки ви міцно не стали на ноги. Це стосується не тільки грошей, але й часу. Якщо ж ви амбітні і хочете змінити світ, то, за словами Маска, повинні бути готові працювати по 80-100 годин на тиждень.

5. Майте сміливість придумати щось зовсім нове

Сміливість і масштаб мислення — найбільш вражаючі якості Ілона Маска. За його словами, занадто багато компаній відмовляються від радикальних рішень, і тому не досягають успіху.

За матеріалами “Почни щось”