Locket: що відомо про новий популярний додаток

Locket: що відомо про новий популярний додаток

У світі стрімко набирає популярності застосунок для обміну фото Locket. Що відомо про цей додаток та хто його розробив.

Додаток Locket за кілька днів став шалено популярним. Це застосунок, де можна обмінюватися фотографіями з близькими у цікавому форматі: всі фото відображаються у віджеті.

Історія створення Locket цікава: розробник програми Метт Мосс із Каліфорнійського університету хотів постійно обмінюватися фотографіями зі своєю дівчиною. Але месенджери та існуючі соціальні мережі йому чомусь не підходили. Тому він придумав свій застосунок.

Усього за пару тижнів додаток встановили понад 2 мільйони користувачів.

Після реєстрації програма запросить доступ до ваших контактів, щоб знати, хто зі знайомих користується додатком. У віджеті будуть відображатися нові фото, а якщо на нього тапнути, можна швидко зробити нове фото і поділитися ним з усіма друзями.

Завантажувати фотографії з медіатеки не можна, фільтрів чи ефектів немає – лише прості та миттєві фото для близьких. За задумом, сервіс надає користувачам досвід спілкування в реальному часі за допомогою фотографій та у вузькому колі близьких друзів. Автор вважає, що такий підхід сподобається молодим людям, які втомилися від “надлишку реклами та статистичних даних”.

Завантажити Locket можна у App Store безкоштовно.

Раніше видання “Допис” розповідало про найкращі додатки iPhone для віддаленої роботи.

Також читайте про додатки доповненої реальності (AR).

Advertisements