Найкращі додатки iPhone для віддаленої роботи

Найкращі додатки iPhone для віддаленої роботи

Якщо ви працюєте віддалено, представлені в цій статті додатки для iPhone допоможуть вам залишатися продуктивним і зосередженим на справах, не турбуючись про свою безпеку.

Атмосфера продуктивності в офісі по-справжньому творить чудеса і постійно підтримує ваше бажання працювати і рухатися далі. Однак якщо ви ведете справи віддалено, то відсутність професійного середовища може згубно позначитися на вашій мотивації. Більш того, вдома межа між професійним і особистим простором часто повністю стирається, і ви з легкістю можете відволіктися на клопоти по господарству.

Дистанційна робота надає вам можливість повністю взяти під контроль вирішення поставлених вам завдань. Однак додаткова свобода може також супроводжуватися такими мінусами, як відсутність спілкування з командою, поганий менеджмент часу і відсутність банальної безпеки в мережі.

У цій статті ми підібрали для вас 7 корисних додатків (додатки) для iPhone, які допоможуть зберегти мотивацію і бути продуктивним, працюючи віддалено.

Google Keep

Google Keep – це прекрасний інструмент для людей, які хочуть упорядкувати свої короткострокові і середньострокові завдання. Він оптимально підходить для тих, хто працює з дому, тому що допомагає їм «тримати свої думки» на увазі. Додаток дозволяє розбити більші завдання на невеликі кроки щодо його вирішення у вигляді текстових, голосових або фото-заміток.

Крім створення списків, Google Keep інтегрується з великим набором продуктів від Google і сумісний з різними пристроями, які ви можете використовувати під час роботи віддалено. Програма підійде не тільки приватним клієнтам, а й компаніям. Вона включає в себе інструменти для спільної роботи над проєктом.

Trello

Trello підходить для роботи над проєктом віддалено. Програма має багатий функціонал і дозволяє вам вирішувати завдання будь-якого масштабу. На дошці певного проєкту можна розмістити списки і картки. Списки включають в себе завдання і кроки по їх виконанню. На картках можна вказати, над чим саме зараз працює команда.

Крім цього, Trello має стандартні функції, які є у будь-якого гідного додатка для управління проєктами. До них відносяться нагадування, мітки, загальні файли та інструменти для спільної роботи. Доступна також крос-платформна інтеграція цього додатка для зручності користувачів.


Читайте також: Найкращі додатки доповненої реальності (AR)


IFTTT

IFTTT – це ваш шлях до автоматизації робочого процесу. Він дає можливість програмам працювати разом, як ніби-то вони були створені спочатку для цього. IFTTT оперує діями інших програм, з якими може взаємодіяти. Кожна така дія називається тригером. Наприклад, коли ви отримуєте повідомлення електронної пошти з вкладенням від певного одержувача, IFTTT може потім «сказати» Dropbox зберегти отримані файли в потрібну папку.

“Накази” від IFTTT називаються “applets”. Використовуйте їх з розумом, щоб скоротити кількість непотрібної роботи, ведучи справи віддалено.

TimeCamp

За допомогою одного кліка по екрану ви можете дозволити TimeCamp взяти на себе управління вашим часом і організувати свій тайм-менеджмент вірно. Як і в Trello, людина може розбити свою задачу на більш дрібні кроки і відслідковувати, скільки часу йому буде потрібно, щоб здійснити кожний з них.

Керівник проєкту має можливість отримати цілісне уявлення про той час, який ви витратили на виконання поставлених завдань, завдяки автоматизованому звіту.

Як і майже всі програми в нашому списку, TimeCamp сумісний з різними платформами. Він інтегрується більш ніж із 100 сторонніми додатками, що дуже зручно.

Bitwarden

Bitwarden – це безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом для управління вашими паролями. Вона може захистити ваші облікові дані на декількох платформах за допомогою наскрізного шифрування і «солоного» хешування.

Разом з вашими паролями додаток також підтримує зберігання інших захищених заміток. Bitwarden досить відверто говорить про свої можливості в плані безпеки. Його повний код доступний на GitHub.

Численні форми аутентифікації і хмарна синхронізація роблять Bitwarden прекрасним менеджером паролів для забезпечення безпеки користувача, який працює віддалено.

Freedom

Працюючи віддалено, вас може багато відволікати. На телефон приходять мільйони повідомлень, і хтось постійно хоче, щоб ви відповіли йому у вашій улюбленій соціальній мережі.

Freedom відрізняється від інших подібних додатків (додатки) iPhone тим, що блокує відволікаючі фактори одночасно на різних пристроях, які ви використовуєте. Програма дає вам можливість створити чорний список додатків і веб-сайтів, блокуючи ваш доступ до них на певний період часу.


Читайте також: Що таке NFT та як це працює


Headspace

Дистанційна робота може стати стресом. Коли ви перебуваєте далеко від колег і свого звичайного оточення, це згубно впливає на ваш настрій. Часто ви можете відчувати себе пригніченим в кінці робочого дня

Headspace допомагає в таких ситуаціях. Додаток містить інструкції по медитації і здійсненню дихальних вправ для пошуку гармонії в житті і виходу з депресії.

Зручний і простий користувальницький інтерфейс допоможе вам швидко знайти рішення своєї проблеми. Розробники Headspace також розуміють, що дихання і медитації – це не єдиний шлях до хорошого самопочуття. Додаток також включає в себе комплекс фізичних вправ з короткими розтяжками, зручними для виконання вдома.

Платна підписка забезпечить вам доступ не тільки до базових, але і просунутих практик.

Advertisements