Найкращі додатки доповненої реальності (AR)

Найкращі додатки доповненої реальності (AR)

Доповнена реальність – одна з найбільш багатообіцяючих мобільних технологій, яка насправді існує вже досить давно. І ви, ймовірно, вже нею користуєтеся, самі того не підозрюючи. Наприклад, на основі цієї технології працюють маски в Instagram.

Але крім додатків, про які багато хто вже знає, є й інші, які теж заслуговують на увагу. Сьогодні ми зібрали для вас 5 крутих AR-додатків, можливості яких виходять далеко за межі екрану.

Star Chart (для Android та iOS) – путівник по небосхилу над вами. Просто наведіть смартфон на нічне небо, і ви побачите ярлики поруч із зірками, сузір’ями і планетами в міру переміщення точки огляду.


Читайте також: Ілон Маск: 5 правил життя, яких він дотримується кожного дня


IKEA (для iOS) – сфотографуйте вашу вітальню і додаток автоматично все виміряє і допоможе вам вибрати меблі, яка ідеально вписується в простір.

PeakVisor (для Android та iOS) – допоможе вам досліджувати гори по всьому світу. Використовуйте AR-карту, щоб дізнатися, яка вершина знаходиться перед вами або переміщайтесь віртуально у будь-яку точку світу.

Civilisations AR (для Android та iOS) – перетворить ваш смартфон у мобільний музей. Додаток дає можливість помилуватися різними історичними артефактами, і розглянути їх з різних сторін.

Advertisements