Інколи історія успіху може бути дуже повчальною. Успіх – це аж ніяк не щасливий збіг обставин, це – поєднання крутої ідеї та наполегливої праці. Ну і, звісно ж, мотивації.

Чи чули Ви таке ім’я, як Нік Вудман? Можливо, і ні. А ось про камеру Go Pro стовідсотково знаєте. Так ось, саме Нік Вудман її винайшов. Але цьому передували дві провальні справи та маленька мрія.

Все розпочалось з провалу першої справи Вудмана. Тоді ще зовсім юний хлопець вирішив створити сайт для продажу електроніки. Але справа, на яку він потратив багато сил та енергії, не була вдалою. Так само зазнала краху ідея реалізувати платформу для онлайн-ігор. І хоча в цьому випадку він залучив немалі кошти від інвесторів, та все ж вона закрилась після так званої кризи доткомів.

Історія успіху розпочалась … на дошці для серфінгу

26-річний хлопець був дуже розчарований та вирішив “перезавантажитись”. І для цього він вирішив відвідати Австралію та Індонезію. Катаючись на серфінгу він помітив одну незручність: було дуже важко зробити гарні знімки в активному русі. Камери, які існували на той час, важко було причепити до дошки задля кількох якісних світлин.

І саме в той час в нього зародилась ідея – зробити пристрій, який би давав змогу почепити камеру, приміром, на руку, та робити гарні світлини тим людям, які займаються активними видами спорту.

Навчений гірким досвідом попередніх стартапів, він більше не хотів брати гроші в інвесторів. Спочатку Нік Вудман сам заробляв гроші на реалізацію ідеї. Пізніше в його мрію повірили батьки та надали необхідну суму для створення компанії.

Згідно з наявними свідченнями, Нік дуже натхненно працював. Щоб показати світу перший варіант камери Go Pro, він трудився по 18 годин на добу, довелось навіть відмовитись від спілкування з друзями. Він дуже вірив у свою розробку, хоча на той момент це здавалося умовним “велосипедом, який вже винайшли”. Адже фотокамери на ринку вже були.

Але попри все Ніколасу вдалося – його мініатюрні камери, які можна було зручно прикріпити на руку, дуже сподобались людям. Сам Вудман зізнається, що шлях до створення Go Pro був тернистий. Йому довелось викинути безліч прототипів, перш ніж зробити той, яким його знає світ.

Зараз камери Go Pro екстремали використовують по всьому світу. Вони настільки популярні, що в мережі YouTube орієнтовно кожні 2 хвилини завантажують відео, зняте на маленьку камеру. Шалені продажі Go Pro зробили Ніколаса Вудмана мільярдером.

Якщо читати такі історії цікаво, то рекомендуємо також дізнатись про те, яке дивовижне явище буде видно в небі через 38 років. Або ж про найбільшу печеру у світі, яка вразила науковців.