У листопаді 2023 року на великі екрани вийдуть нові фільми. Розповідаємо про найочікуваніші стрічки останнього місяця осені. Відзначимо, що у прокаті з’являться відразу три довгоочікувані стрічки.

Марвели

  • Коли: 9 листопада.
  • Про що фільм: це американський супергеройський фільм про трьох героїнь коміксів видавництва Marvel Comics. Стрічка з розряду тих, яку планували раніше, але переносили. Тому вийде саме в листопаді цього року. Щодо сюжету, то якось Керол Денверс, Камала Хан і Моніка Рамбо, використовуючи свої здібності, раптово почали обмінюватися своїми місцями. Щоб з’ясувати причину цього явища, їм доведеться об’єднатися й одночасно протистояти новій загрозі Всесвіту.

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій

  • Коли: 16 листопада.
  • Про що фільм: стрічка є приквелом фільму “Голодні ігри”. Події розгортаються за десятки років до основних подій франшизи й розповідають про створення жорстоких змагань, відомих як “Голодні ігри”. Спочатку це було покаранням за бунт, що відбувся раніше, але згодом перетворилося на розважальне шоу. Сюжет фільму фокусується на юнацьких роках майбутнього диктатора постапокаліптичної держави Панем, – Коріолана Сноу. Напередодні 10-их ігор 18-річний Сноу стає наставником Люсі Грей Берд з 12 дистрикту, і це перевертає їхні долі назавжди.

Наполеон

  • Коли: 23 листопада.
  • Про що фільм: картина розповідає історію стрімкого сходження до слави та влади звичайного французького офіцера Наполеона Бонапарта. Головну роль зіграє Хоакін Фенікс, відомий за фільмом “Джокер”.

Це далеко не весь перелік нових стрічок, які заплановані на листопад, але точно найцікавіші фільми.

Раніше в блозі ми писали про український мультфільм “Мавка”. Він став дуже популярним у кінотеатрах та зібрав рекордну суму грошей у прокаті. А нещодавно він став доступним для перегляду на стрімінговій платформі і тепер його можна подивитись онлайн.