Найбільш очікувані фільми 2023 року [трейлери]

Найбільш очікувані фільми 2023 року [трейлери]

Фільми 2023 року, які кіномани очікують з нетерпінням. Блог Допис склав свою підбірку.

Отож, розпочинаємо із ювілейної 10-ї частини вже культового фільму “Форсаж”. Прем’єра запланована на 19 травня 2023 року. Що цікаво, “Форсаж 10” не стане останнім, адже планується й 11 частина, яка буде логічно об’єднана із попередньою. Станом на кінець 2022-го року, сюжет картини тримається у секреті. Але за останній тиждень у ЗМІ тиражується інформація, що, начебто, в картині “воскресять” Жизель, яку зіграла Галь Гадот.

Форсаж 10

Продовжує наш список стрічка “Вартові Галактики 3”. У прокаті вона з’явиться 5 травня. Як видно з трейлера, стрічка переповнена спецефектами.

Пітер Квілл, все ще оговтуючись від втрати Ґамори, має знову об’єднати команду, щоб захистити всесвіт та одного з них. Якщо ця місія провалиться, це може стати кінцем Вартових, якими ми їх знаємо.

Вартові Галактики 3

Список “Найбільш очікувані фільми 2023 року” не був би повний без чергової частини “Трансформерів”. На цей раз вона називатиметься “Повстання звірів”.

У 7 частині з’являться нові види трансформерів. Також будуть одразу три фракції: Максимали (нащадки автоботів і суперники Предаконів), Предакони (трансформери, що перетворюються на звірів) й Терракони (живі трансформери-мерці, своєрідні роботи-зомбі). В центрі сюжету опиниться Оптимус Прайм в класичному образі першого покоління, який нещодавно прилетів на Землю.

Трансформери. Повстання звірів

Які ще цікаві фільми 2023 очікуються:

  • Джон Уік 4 – у прокаті з 24 березня,
  • Аквамен 2 – з 25 грудня,
  • Людина-мураха та Оса: Квантоманія – із 17 лютого,
  • Барбі – з 21 липня,
  • Дюна 2 – з 17 листопада,
  • Місія нездійсненна 7 – з 14 липня.
Advertisements