Як зварити згущене молоко вдома: дуже простий рецепт

Як зварити згущене молоко вдома: дуже простий рецепт

Згущене молоко полюбляють і діти, і дорослі. Звісно ж, цей солодкий продукт не дуже корисний, але надзвичайно смачний. Розповідаємо, як зварити згущене молоко вдома. Рецепт дуже простий і потребує всього кілька хвилин для приготування.

Відзначимо, що рецептів домашнього згущеного молока є безліч, але ми подаємо надзвичайний простий, в якому всього 4 інгредієнти:

  • молоко – 300 мл,
  • цукор (або цукрова пудра) – 300 г,
  • вершкове масло – 30 г,
  • ванільний цукор – 10 г.

Звертаємо увагу, що для кращого смаку молоко потрібно більшої жирності. З магазинного майже знежиреного молока зварити згущенку буде важко.

Згущене молоко вдома – рецепт

На приготування нам потрібно орієнтовно 20 хвилин.

  • Влийте у каструлю молоко, всипте цукор та ваніль, покладіть масло. Вогонь для початку повинен бути середньої сили (поки вся суміш нагрівається).
  • Коли суміш закипить, додайте буквально трошки вогню і готуйте орієнтовно 15-20 хвилин. Термін готування дивіться по консистенції. Чим довше ви будете варити, тим густішою буде суміш. ДУЖЕ важливо помішувати під час варіння, адже цукор може пригоріти.
  • Після готовності, поставте згущене молоко, щоб воно охолонуло до кімнатної температури.

Цікаво про десерт

Згущене молоко – досить калорійний продукт, адже воно містить у рецептурі молоко і цукор. Відповідно, дієтологи радять вживати не більше 2 столових ложки протягом дня.

Часто продукт вживають для поновлення сил та енергії, враховуючи інформацію, викладену у попередньому абзаці.

Не рекомендують вживати його людям із зайвою вагою та цукровим діабетом.

Раніше ми розповідали, як приготувати незвичне варення – малиново-бананове.

Advertisements