Як виглядатиме нова Windows 11

Як виглядатиме нова Windows 11

До презентації нової версії Windows, яка, імовірно, буде називатися Windows 11, залишилося зовсім трохи, а в мережі продовжують з’являтися різні подробиці про систему. Як пише видання Keddr, за минулий тиждень, зокрема, злили безліч скріншотів Windows 11, які можна оцінити в даному записі.

Інтерфейс Windows 11 (фото нижче) нагадує Windows 10X, версію операційної системи для пристроїв з двома екранами, яку Microsoft не так давно скасувала. Найбільш помітні зміни стосуються панелі завдань – меню Пуск і значки тепер відцентровані. Втім, якщо такий варіант вам не до душі, можна повернути їх в ліву частину панелі задач.

Інтерфейс Windows 11

Меню Пуск також оновили. У верхній частині можна закріпити додатки, якими ви найчастіше користуєтеся, а трохи нижче система буде пропонувати доступ до папок і файлів на її розсуд.

Вікна у Windows 11 (фото нижче) тепер мають невеликі заокруглення. Це можна також побачити у спливаючих меню і на різних кнопках.

Вікна у Windows 11

На панелі задач можна побачити нову кнопку. Якщо вірити чуткам, вона викликає панель віджетів, які повинні зробити камбек у Windows 11.

У Windows 11 також додали нові інструменти для зручної організації вікон на екрані. Більше не потрібно буде тягнути вікно до краю, щоб «причепити» його до потрібної частини екрану.

Магазин додатків Windows Store поки що не виглядає серйозно переробленим, хоча раніше з’являлася інформація про те, що його планують істотно змінити.

Зате Microsoft удосконалила додаток Xbox для Windows 11. Він надає доступ до ігор Xbox Game Pass, соціальної частини мережі, а також до магазину Xbox. Xbox Game Bar і Windows Game Mode в даному білді Windows 11 залишилися колишніми.

Раніше повідомлялось, що Microsoft покаже нову Windows.

Також читайте про найкращі додатки доповненої реальності (AR) та про найкращі додатки iPhone для віддаленої роботи.

Advertisements