Липень – це період відпусток. На вулиці спека, багато людей прагне влаштувати собі відпустку. Зазвичай у кінотеатрах в цей час небагато новинок.

Але липень 2024 року трохи вибивається з цієї тенденції та пропонує кілька цікавих стрічок. Ми виокремили, на наш суб’єктивний погляд, три цікаві фільми липня, які варто переглянути.

“Нікчемний я 4”

Розпочинаємо підбірку з анімаційного фільму, який вже став хітом. Мабуть, всі знають колишнього лиходія з мультика та його посіпак. 3 липня у кінотеатрах вийде продовження комедійної стрічки.

У великій і дружній родині Ґру та Люсі з’являється новий член – син на ім’я Ґру молодший. Далеко позаду залишилися часи, коли Ґру старший займався лихими справами. Протягом років спільного життя та роботи з Люсі вони допомогли багатьом злочинцям припинити свої погані діяння. Серед них Максим Ле Мала та його підступна напарниця Валентина, які втекли з в’язниці й тепер полюють на сім’ю Ґру. Щоб врятуватися, родина змушена тікати від переслідувачів.

“Забери мене на Місяць”

Цікавою обіцяє бути романтична комедія з елементами драми про космічні перегони у 60-х роках минулого століття. На великі екрани вона вийде 11 липня.

Директор NASA Коул Девіс, який відповідав за запуск “Аполлона-11”, був змушений співпрацювати з маркетологинею Келлі Джонс. Її завданням було покращити імідж управління та підготувати альтернативний звіт про місію, який включав би інсценування висадки на Місяць.

“Дедпул і Росомаха”

Любителі фентезі просто не можуть пропустити цей комедійний екшн. До речі, старт показів запланований на 25 липня.

Через шість років після подій “Дедпула 2” Вейд Вілсон веде спокійне життя, залишивши супергеройську діяльність позаду. Однак його тишу порушує Управління часовими змінами, відоме за серіалом “Локі”, яке втягує балакучого найманця в нову пригоду. Коли його рідний світ опиняється перед глобальною загрозою, Вілсон, хоч і неохоче, об’єднується з Росомахою для виконання місії, яка переверне всю історію кіновсесвіту Marvel.

Раніше ми публікували ТОП-3 фільми на вечір для всієї родини.