Скільки коштує купити дрова на OLX: реальна ціна 2023 року

Скільки коштує купити дрова на OLX: реальна ціна 2023 року

За скільки можна купити дрова на OLX – тема нашої нової статті, яка покликана підготувати українців до зими 2023-2024 років.

Нещодавно у блозі ми розповідали, яка ціна на дрова, якщо їх купляти в інтернет-магазині “ДроваЄ”. Це спеціальний сайт, де лісництва продають деревину для населення. Нагадаємо, там ціни стартують від 700 гривень за кубометр і залежать від категорії деревини. Найдорожчими є дуб, бук та граб, найдешевші – осика та верба.

Тепер же ми розповімо, за скільки можна купити дрова на OLX. Відразу зазначимо, що ціни дуже різняться. І ще одна особливість – на OLX продають дрова переважно у складометрах, а не кубометрах, як на зазначеному вище сайті “ДроваЄ”. Тому варто звернути на цей факт увагу, якщо маєте бажання порівняти вартість.

Купити дрова на OLX – реальна ціна 2023 року

Як уже зазначалось, вартість різниться у продавців суттєво, але ми подаємо середнє значення.

Найбільш підходящі для опалення дрова твердих порід коштують від 800 до 1200 гривень за складометр. Дешевше вони обійдуться в західних та північних областях України, трохи дорожче – на решті території України.

Купити дрова на OLX можна вже поколоті
Купити дрова на OLX можна вже поколоті

Пропозицій купити дрова суто м’яких порід дерев обмаль. І це зрозуміло, адже, приміром, суто смерековими дровами майже ніхто не обігріває помешкання. Хоч вони швидко загоряються, але дають меншу температуру і час їх горіння менший. Натомість є так звані “мікс-пропозиції”. Це коли у кузові вантажівки є і букові, і смерекові, грабові, дубові чи якісь інші дрова. Вартість тут стартує орієнтовно від 600 гривень за складометр.

Ще один момент, якщо ви розглядаєте можливість купити дрова на OLX, дехто продає машинами. Наприклад, завантажений буковими та сосновими дровами ЗІЛ коштує від 6500 гривень. Вантажівка дубових і грабових дерев – від 7500 гривень.

Ще звертайте увагу, чи входить у вартість привіз. Дуже часто можна натрапити на застереження: “Ціна буде залежати від дальності привозу” або “Привіз входить у вартість”.

Насамкінець закликаємо купувати дрова тільки у легальних постачальників.

Раніше у блозі ми публікували інформацію, за скільки зараз продають зарядні станції. Ціни потрохи зростають і, можна спрогнозувати, суттєвий стрибок буде перед початком нового опалювального сезону.

Advertisements