Готуємось до відключень: скільки тепер коштує зарядна станція

Готуємось до відключень: скільки тепер коштує зарядна станція

Портативна зарядна станція – незамінна річ у час, коли відбуваються тривалі відключення електроенергії. А до відключень зараз в Україні якраз готуються і просять людей запастись безперебійними джерелами живлення.

Минулої зими купити зарядну станцію було дуже дорого. Ціна на них відверто “кусалась”. Зараз же вартість суттєво знизилась. Але можна бути впевненим, чим ближче до опалювального сезону – тим зарядні станції ставатимуть дорожчими. Тому доцільно розглянути покупку вже зараз, не відкладати на останній момент.

Зарядна станція – де купити та яка ціна 2023

Купити таку незамінну річ, як зарядна станція, можна в магазинах електроніки або в інтернеті. Ми розглянемо останній варіант, адже тут представлені десятки моделей.

Дешеві зарядні станції вартують від 3 до 7 тисяч гривень. Це найдоступніший сегмент, але він має свою специфіку. Зазвичай ці станції є малопотужними й слугують для оперативної підзарядки ґаджетів. Так, вони цілком підходять для підзаряджання телефонів, ноутбука та іншої дрібної техніки. Звісно, що і телевізор до них можна під’єднати, але через досить малий об’єм батареї працювати він буде 2-3 години.

Advertisements

Середній сегмент цін – від 8 до 15 тисяч гривень. Це ті самі на вигляд зарядні станції, практично з тією самою кількістю портів, але мають більші об’єми батареї. Наприклад, одна з найпопулярніших зарядних станцій, яка наразі продається, коштує 13 тисяч гривень, має потужність 500W та об’єм батареї понад 130 тисяч мА*год. Цього вистачить, щоб підзарядити понад 10 разів смартфон, 2-3 рази ноутбук або ж під’єднати на кілька годин телевізор.

Дорожчі зарядні станції вартують від 15 до 30 тисяч гривень. Функції ті ж самі, але потужність і об’єм батареї більший. ну і заряджаються вони від мережі швидше.

Преміум-сегмент — зарядні станції в межах 100 тисяч гривень (і понад цю суму). Відрізняються вони від інших величезним об’ємом акумулятора. Також вони важкі, тому купувати їх потрібно, якщо ви бажаєте під’єднати до електроенергії весь будинок.

Advertisements

Фахівці рекомендують, перш ніж купити зарядну станцію, приблизно порахувати потужність всіх приладів, які плануєте підключати до неї. Якщо тільки телефони та ноутбук – це один момент, але якщо потрібно заживити холодильник, бойлер чи газову колонку, то варто обирати з тих, які мають більший об’єм батареї.

Раніше блог Допис публікувати інформацію, де купити дрова на зиму та яка тепер ціна.

Advertisements