Що включити на телефоні, щоб камера краще фотографувала

Що включити на телефоні, щоб камера краще фотографувала

Камера на смартфоні – одне з проблемних місць на деяких смартфонах. Першочергово це стосується бюджетних моделей. Але водночас, це одна з найпопулярніших функцій в системі сучасного ґаджету.

Що може бути кращим, ніж фотографувати щасливі миті життя, своїх друзів, рідних та близьких? Але пригадайте, як же інколи дошкульно буває, коли незабутній момент, який ви прагнули зафіксувати, вийшов не зовсім вдалим на світлині телефону. В таких моментах дуже хочеться мати кращу модель телефона.

Але що робити, коли бюджет не дозволяє придбати бажаний iPhone? Для початку розберіться в налаштуваннях. Є ряд порад, як покращити якість фото навіть на найбюджетніших моделях. Фото як на нових iPhone 15 не будуть, але якість помітно виросте.

Камера на телефоні: як налаштувати

Вкажіть вручну якість фото. Бувають випадки, коли в налаштуваннях вказано нижчу якість знімків. Зроблене це для того, щоб економити місце на смартфоні. Перейдіть в налаштування камери і виберіть високу якість світлин.

Якість фото на смартфоні
Якість фото на смартфоні

Виберіть формат фото. Власник ґаджета має змогу вибрати формат фото, яке буде робити камера. Чимало людей встановлюють значення Full в надії, що чим більша ширина, тим краще. Але це не зовсім так. У статті видання “УНІАН” міститься пояснення, що матриця камери має співвідношення 3:4. От саме цей формат і потрібно вибирати для якісних знімків.

Формат фото – камера смартфона
Формат фото на телефоні

Увімкніть нічний режим, якщо фотографуєте в темну пору доби. Мабуть, це єдине, що допоможе бюджетному телефону вночі. Як показує практика, ручне висвітлення, баланс білого та інші “фокуси” не сильно допомагають.

Це далеко не всі налаштування, які зроблять камеру смартфона трохи кращою, але основні. Що можна згадати про HDR та функцію AI.

До речі, великою популярністю у блозі користується запис про те, як завантажити фото в Instagram у максимальній якості.

Advertisements