Що краще робити, коли телефон завис: перезавантажити чи вимкнути

Що краще робити, коли телефон завис: перезавантажити чи вимкнути

Телефон завис і не реагує на дії або ж реагує з великим запізненням… Погодьтесь, таке явище є доволі частим, особливо для власників бюджетних моделей. Що робити в такому разі?

Є кілька дій, яких можна вжити, але ми розповімо про два крайні: перезавантаження та вимкнення. Ці дві дії є абсолютно різними процесами з різними наслідками для ґаджета.

Перезавантажити телефон означає перезапустити всі процеси, які виконуються у фоновому режимі, заново. Окрім того, під час цієї маніпуляції очищується пам’ять від “сміття”, відбувається скидання кешу, перезапускаються радіомодулі, здійснюється виправлення роботи застосунків.

Вимкнути телефон означає повністю завершити всі процеси, як системні, так і програмні. Коли надалі ви вмикаєте телефон, відбувається тест системи та модулів. При цьому навантаження на мобільний процесор та акумулятор ґаджета зростає.

То що ж краще, коли телефон завис:

  • перезавантаження смартфона доцільно використовувати при невеликих багах, коли потрібно аварійно перезавантажити роботу програм,
  • вимикати, а потім вмикати телефон потрібно в тому випадку, коли є критична помилка. Повне вимкнення чистить кеш та інші процеси, але при запуску більш ресурсомістке, довго запускає систему та сканує всі елементи на помилки.

Раніше ми у блозі повідомляли, коли краще ставити смартфон на зарядку.

Advertisements