Що таке сімпл-дімпл і поп-іт та чому вони такі популярні – фото, відео

Що таке сімпл-дімпл і поп-іт та чому вони такі популярні – фото, відео

Сімпл-дімпл і поп-іт набули великої популярності весною 2021 року. Діти, підлітки та, навіть, деякі дорослі влаштовують забави з цими антистрес-іграшками. Розвага прийшла на заміну колись мегапопулярним спіннерам. Що таке сімпл-дімпл і поп-іт та в чому їх секрет популярності, читайте у нашій статті.

Згадані іграшки – це так звані антистреси. Зроблені вони з гуми, силікону або пластику. При натисканні вони видають характерні “хрустящий” або ляскаючий звук. Дана однотипна забава покликана відволікти від буденності та розслабитись.

Читайте також: Найкращі фільми 2021, які вже вийшли

Що таке сімпл-дімпл

У перекладі з англійської сімпл-дімпл означає “проста ямочка”. Зроблена іграшка здебільшого із силікону, має кілька опуклих або увігнутих частин. Суть забави – натискати на ці опуклості.

Як виглядає сімпл-дімпл

Що таке поп-іт

Поп-іт – майже те саме, що й сімпл-дімпл. Відмінність полягає в тому, що у цієї іграшки-антистресу всі ямочки або бульбашки одного розміру.

Як виглядає поп-іт

Чому вони такі популярні

Молодь активно викладає відео іграшок і тим самим популяризує їх. Приміром, у TikTok хештег #popit наприкінці квітня зібрав майже 2 мільярди переглядів.

Крім того, популярності поп-іт і сімпл-дімпл сприяє той факт, що на них майже немає обмежень щодо захисту інтелектуальної власності. Тому такі іграшки масово копіюють і продають.

Advertisements