В даній публікації зібрані фільми 2021, які вже вийшли на великі телеекрани.

Слід відзначити, що карантин вніс суттєві корективи в розклад прем’єр. Чимало стрічок або були перенесені на кілька місяців, або взагалі поставлені на паузу. Є і такі, які перенесені на рік і більше. Кінематографи в очікуванні сприятливого часу, адже в абсолютній більшості країн світу великі зали були зачинені.

Після послаблення карантину, кінотеатри потрохи почали відновлювати свою роботу. І ось які фільми 2021 року встигли вже показати.


Читайте також: Фільми 2021: найбільш очікувані прем’єри року


“Батько”

Фільм “Батько” розповідає про Ентоні, який живе в повній самотності в Лондоні і цей факт дуже турбує його рідну доньку. Вона, переїжджаючи в Париж, не хоче залишати свого старого батька без нагляду і дуже хоче знайти йому гарну доглядальницю. Але Ентоні упертий і відкидає всі запропоновані донькою варіанти. Чи вийде у неї знайти для впертого батька ідеальну жінку, яку він готовий буде прийняти.

Годзілла проти Конга

Фільм “Годзілла проти Конга” розповідає про протистояння двох гігантів, двох легенд. Гігантський Конг і непереможний Годзилла вступлять в непримиренну сутичку, а полем битви стане густонаселене місто. Ця битва вирішить, хто стане справжнім королем монстрів.

“Гнів людський”

Фільм “Гнів людський” Гая Річі є ремейком “Інкасатора” 2004 року випуску, який розповідає про Ейче, яким керує жага справедливості і помсти за свого вбитого сина. Він влаштовується в інкасаторську компанію, щоб знайти банду, яка провернула серію багатомільйонних пограбувань, що потрясли Лос-Анджелес.

“Земля кочівників”

Фільм “Земля кочівників” розповідає, як після закриття заводу в січні 2011 року 60-річна жінка на ім’я Ферн залишається без роботи і засобів до існування. З тих самих часів вона стає справжнім кочівником, подорожуючи зі штату в штат у пошуках сезонного заробітку і хоч якогось прожитку.

До слова, “Земля кочівників” зібрала головні нагороди і стала тріумфатором “Оскару”-2021.

Фільм "Земля кочівників"
Фільм “Земля кочівників”

“Мортал Комбат”

Фільм “Мортал Комбат”, заснований на однойменній комп’ютерній грі Mortal Kombat, розповідає історію бійця змішаних єдиноборств на ім’я Коул Янг. Він постійний учасник кривавих поєдинків за гроші і він абсолютно нічого не знає про своє походження. В один прекрасний день імператор Зовнішнього Світу на ім’я Шан Цзун відправив за ним свого кращого бійця, кріоманта здатного заморожувати свою жертву по імені Саб-Зіро. Коул, щоб захистити свою сім’ю, хоче знайти Соню Блейд за вказівкою майора Джакса, у якого є теж незвичайна відмітка у вигляді дракона, яку Коул носить на своїх грудях з самого народження.

Коул потрапляє в храм Лорда рейд, який є Старшим Богом і захисником Земної Царства, він дає притулок тим, хто носить мітку дракона. Там він починає тренуватися разом з іншими такими ж бійцями Лю Каном, Кун Лао і Кано. І там він дізнається, що йому належить битися разом з іншими чемпіонами Землі проти ворогів із Широкого Світу, які мають надприродні здібності.

“Пульс”

Історія юної української легкоатлетки, яка живе в маленькому містечку та має велику мрію – потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важкої травми і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, а й на нормальне життя. Проте дівчина не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.