Гарні привітання з Новим роком 2023 покликані хоч трохи підняти настрій у такий важкий час та надати впевненості у якомога швидшій перемозі над агресором.

Якими мають бути новорічні привітання 2023? На нашу думку – патріотичними, сповненими теплоти й турботи до ближніх, подячними до наших Воїнів-Героїв.

Новий 2023 рік українці зустрічатимуть по-різному: хтось на передовій (доземний уклін та шана всім українським Воїнам!), боронячи Неньку від окупантів, хтось за кордоном, хтось не у власній оселі… Слова підтримки, які ми будемо надсилати у повідомленнях, повинні зігрівати душу, давати надію на щасливе майбуття, виражати впевненість у нашій перемозі. Тому блог “Допис” підготував підбірку привітань та побажань з Новим роком 2023, які неодмінно сподобаються.

Advertisements

Привітання з Новим роком 2023 своїми словами

Блог “Допис” підготував патріотичні новорічні привітання своїми словами. У кожному з них – побажання простих, але таких необхідних благ – здоров’я, перемоги та миру.

***

Щиро вітаю з Новим роком та бажаю всіх земних благ. Нехай же 2023-й рік подарує найголовніше – перемогу та мир. А ще – простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Нехай 12 місяців Нового року дивують тільки приємними новинами. Щасливого Нового року!

***

Нехай у Новому році здійсняться найзаповітніші мрії. Нехай 2023 рік стане найщасливішим у житті. Здоров’я, щастя та удача щоб ніколи не покидали та завжди слідували в ногу – до щасливого майбуття.

***

З Новим 2023 роком! Нехай він видасться переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Бажаю, щоб рік новий дарував тільки позитивні емоції. Щоб всі ті добрі мрії й бажання втілились у життя.

Advertisements

Моє новорічне привітання просте: здоров’я міцного, щастя безмежного, добробуту в оселі та Божого благословення. Нехай Новий 2023 рік принесе всім перемогу, мир та процвітання. Всі негаразди та страждання нехай йдуть у минуле, а попереду буде тільки чиста дорога до світлого майбуття.

***

2023-й хай буде щасливий. Усе, до чого так прагнулось довгий час, нехай збудеться. Але головне – нехай він буде переможно мирним. Здоров’я та всіх земних благ! Нехай в домі буде затишок, а настрій тільки бадьорий.

***

З Новим 2023 роком! Нехай він дарує реалізацію всіх задуманих планів та тільки приємні клопоти. Нехай трапляються протягом року дива, які неодмінно радують і зігрівають душу. Нехай все погане залишиться у 2022-му, а рік новий подарує довгоочікуваний мир!

Advertisements

***

Спокою й добра у Новому році! Нехай у Вашій оселі панує мир та Божа благодать! Нехай матінка Божа дарує здоров’я кожному! Нехай 2022-й забере із собою всі негаразди, а Новий 2023-й рік принесе щастя та переможний мир.

Нехай все задумане в житті реалізується, а всі добрі побажання, які Ви отримаєте в новорічну ніч, – здійсняться!

***

Нехай перегорнута сторінка 2022-го року забере у небуття всю смуту та біль, а Новий 2023 рік подарує мир, тепло та радісні дитячі посмішки! Від усього серця бажаю благополуччя у кожній родині та справжнього людського щастя! З Новим роком!

***

Своє привітання з Новим 2023 роком хочу розпочати з головного – нехай він буде переможним для всіх нас. Щоб усі були здорові, у сім’ї все ладилося. Всі прикрощі нехай забере із собою 2022-й, а у 2023-му щоб все вдавалося. Нехай збудуться всі найзаповітніші мрії!

Advertisements

Нехай 2023 рік відзначиться тільки приємними новинами! Нехай він буде переможний і сповнений радості! Нехай кожна українська дитина буде люблячою та щасливою. Нашій Україні бажаємо миру, відбудови й подальшого процвітання! Щасливого нового року та всіх гараздів!

Вірші з Новим роком 2023

Нехай в Новому 2023 році,
Щодня й на кожнім кроці,
Дива чарівні трапляються
І мрії Ваші збуваються.

***

Хай любов панує в домі,
Хай Господь пошле щасливої долі,
Хай в родині спокій буде,
Хай рік новий щасливим буде!

***

Кохання міцного, щастя рясного,
Неба мирного, добра щирого!
Будьте Ви завжди здорові
Щастя Вам та всій родині!

***

З Новим роком я вітаю
Та бажаю від душі:
Хай життя чудовим буде
Та багатим назавжди!

Advertisements

Картинки з Новим роком 2023

Доречними для привітань будуть картинки з Новим 2023 роком. Ми підготували кілька варіантів.

З Новим роком 2023
З Новим роком 2023 / Картинка на основі шаблону freepik.com
Картинки з Новим роком 2023
З Новим роком 2023 / Картинка на основі шаблону freepik.com
З Новим 2023 роком
З Новим 2023 роком

Наостанок пропонуємо цікаві статті про Новий 2023 рік: