Привітання з Днем народження своїми словами

Привітання з Днем народження своїми словами

З Днем народження привітання повинні бути від душі. Гарні слова побажань не залишать байдужими нікого. У нашій добірці ми зібрали найкращі привітання з Днем народження у прозі своїми словами, які неодмінно потішать іменинника (-цю) та подарують йому (чи їй) позитивний настрій.

Вітання своїми словами є найкращими, адже саме в даних рядках можна якнайкраще розписати своє ставлення до іменинника. Тому читайте нашу добірку привітань та вибирайте найкраще, яке неодмінно сподобається адресату.

Офіційні привітання у прозі

З нагоди Вашого Дня народження прийміть найкращі слова побажань міцного здоров’я та творчої наснаги. Нехай цей знаменний для Вас день ознаменує початок ще більш грандіозних планів та їх неодмінну реалізацію.

***

Вітаю з іменинами! Бажаю за будь-яких обставин зберегти гарний настрій, мати позитивні думки та знаходити можливості рухатися вперед. Бажаю поруч мати хороших людей, самому нікого не підводити та від друзів отримувати підтримку. Звісно, мати щастя, надію та вдачу. Ну і щоб ніхто не хворів та карантин минув.

***

З нагоди Дня народження, прийміть мої найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.


Читайте також: День матері 2021: коли його святкують в Україні


***

Найкращі привітання з Днем народження линуть на адресу дорогої людини (ім’я). Прийми, дорогий імениннику, мої найщиріші слова побажань всіх земних благ. Щастя рясного та здоров’я міцного.

***

Нехай життєва енергія б’є ключем, нехай негаразди оминають, а в хату завертає тільки мир, повага, доброта та Божа благодать. Шановний імениннику, я хочу побажати всього найкращого на всіх життєвих стежинах. Нехай вони будуть рівними та без крутих поворотів. А якщо ці повороти і будуть, то за обрієм нехай майорять ще більші перспективи.

З Днем народження – короткі привітання своїми словами

Вітаю тебе з Днем народження. Насамперед, бажаю здоров’я, бо без нього ніяк, щастя, тому що кожна людина хоче відчути себе щасливою і коханою, без кохання ніяк.

***

З народинами вітаю. І від усієї душі бажаю достатку, миру і любові. Нехай на життєвому горизонті буде тільки позитив, гарний настрій та впевненість у майбутньому.

***

Хочу привітати з іменинами найкращу і найдобрішу людину на Землі. Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і добробуту в сім’ї.

***

Я тебе люблю і привітати хочу. Так як і завжди, кохання, миру й доброти.

***

Сяй наче яскрава зірочка вночі, сяй наче сонце у висоті. Не забувай як я тебе люблю і з Днем народження привітати хочу.

***

З Днем народження вітаю.

Привітати поспішаю,

щастя радості й добра,

як завжди живи сповна.

Кохай, мрій, подорожуй

і своєю красою заворожуй!

***

З Днем народження привітати хочу.

Бажати багато чого можу,

але головне в житті, –

не бути на самоті.

Тож не будем багато говорить,

а кохай люби і цінуй кожну мить.


Читайте також: Привітання з Великоднем своїми словами: найкращі побажання на Пасху


***

Сьогодні іменини дорогої для мене людини. Тож привітати спішу і побажати хочу: достатку, любові, везіння в житті. А також кар’єрного росту. Не завадило б поповнення в сім’ї і всього найкращого в житті.

***

Нехай твоє життя буде сповнене пригод,

а серед не знає перешкод.

Іди до своєї мети і підкоряй вершини!

***

Що б людині побажати, яка все має у житті. Звичайно ж, все стандартно – натхнення й миру на землі. А ще щастя і любові, не знати бід у своєму домі.

Такі теплі побажання повинні неодмінно викликати посмішку в іменинника.

Advertisements