Привітання з Великоднем своїми словами: побажання на Пасху

Привітання з Великоднем своїми словами: побажання на Пасху

Гарні привітання з Великоднем 2022 потішать Ваших рідних та близьких. Адже Світле Христове Воскресіння – радісне свято.

У нашій статті ми зібрали привітання з Великоднем своїми словами. Дані побажання на Паску написані українською від душі, тому обов’язково сподобаються Вашому співрозмовнику.

Нагадаємо, Великдень у 2022 році відзначають 24 квітня. У цей день у храмах звершується святкова літургія, а опісля відбувається ритуал освячення пасок.

Великдень у 2022 році є особливим. Росія напала на Україну та продовжує здійснювати злодіяння, вбиваючи мирних мешканців. Але українські воїни є незламними, вони хоробро захищають незалежність нашої країни. Україна обов’язково переможе!

Гарні вітання з Великоднем

Палкі привітання та побажання всього найкращого линуть всім тим, хто сьогодні відзначає величне свято – Пасху Господню.

Найперше бажаємо – здоров’я міцного. Адже, як у народі мовиться: «Буде здоров’я – буде і решта». Також бажаємо міцної віри, адже вона окрилює і надає натхнення на творіння всього доброго і прекрасного.

Зі святом Великодня, дорогі вірники!

***

Великдень – це радість життя, перемога добра над злом. Цей великий день несе нам довгоочікувану радість перемог, здійснення планів і надій, вселяє впевненість у завтрашньому дні.

З такої нагоди сердечно вітаємо з Великоднем і бажаємо, щоб свято пройшло на славу Божу, щоб радість наповнювала серця, щоб молитви святі лунали до небес і прославляли нашого Творця і Спасителя.

Нехай Воскреслий Ісус допомагає нам у всьому, а ми своїм життям, вірою віддячували Йому і були гідними Його подвигу і святості.

Маємо надію на Господа, щоб Україна мир здобула, щоб спокій запанував у оселях, а праця мірилом достатку і розвитку була.

Веселих свят бажаємо і здійснення реальних мрій кожної людини.

***

Радіймо! Адже сьогодні велике свято і кожен із нас відчуває неабияку радість та теплоту в душі.

З нагоди Великодня прийми (вкажіть ім’я) найкращі побажання добра та всього благого. Здоров’я міцного, щастя рясного на багато-багато літ.

Христос Воскрес!

***

Велике свято завітало у кожну домівку – Господня Пасха. Маємо нагоду привітати всіх з пасхальними днями й бажаємо здоров’я, піднесеного настрою, добра і щастя, миру і спокою, смачної паски й ковбаски, крашанок, багато гарних побажань, привітних посмішок, нових друзів і знайомих.

Хай милозвучно і піднесено звучать вітання наші: «Христос воскрес! Воістину воскрес!»

***

Світле Христове Воскресіння  – подія особлива, велике чудо для людини, свідчення всемогутності сили Божої. Це велика радість для кожної людини, тим більше для християн. Тому спішимо розділити її зі всіма людьми.

Вітаємо Вас, шановні, з Великоднем і бажаємо всім міцного здоров’я, неймовірного щастя, радості, успіхів у праці та сімейному житті.

***

З настанням весни приходить до нас чудове свято – Великдень. Воно має надзвичайно цікаві традиції, пов’язані з освяченням пасок, писанок та різних наїдків. До нього готуються усі християни заздалегідь.

Вітаємо усіх з Великоднем і бажаємо кожному гарного настрою, міцного здоров’я, злагоди і любові, духовного піднесення, успіхів у праці та сімейному житті.

Нехай наші побажання дійдуть до небес і здій сняться за волею Божою.

***

В цей день християни усього світу відзначатимуть велику подію – Пасху. Для всіх це свято традиційно очікуване. До нього активно готуються і дорослі, і малі.

Тому від усієї душі хочемо привітати Вас з Великоднем. Нехай цьогорічний Великдень буде радісним і піднесеним, принесе у кожну домівку достаток і благодать, любов і мир.

Нехай праця ваша буде корисною і винагородженою, а віра твердою і переконливою.

Славімо Сина Божого і його святе воскресіння.

***

Прийміть найкращі привітання з Великоднем. Бо ж воскресінням Ісус Христос довів славу і могутність Божу та проявив справжню любов до нас. Тепер ми всі можемо бути впевненими, що людина спроможна заслужити вічне життя.

Вітаю усіх зі святом Пасхи і бажаю, щоб радість, натхнення, любов і віра у краще майбутнє панували у кожному домі і в наших душах.

З Великоднем Вас!

Щирі привітання з Пасхою

Прийміть, дорогі, найщиріші привітання з Пасхою 2022. Хай у кожному домі панує радість, любов, повага, духовне піднесення, добробут і велике бажання творити тільки добро в ім’я нашого Творця і Спасителя.

Пасха – радісне весняне свято, яке має уже давню традицію. До нього готуються заздалегідь старанно, з нетерпінням очікують як дорослі, так і діти.

Великдень завжди особливий: у церквах лунають дзвони і пісні, горять свічки, а миряни з кошиками очікують кульмінації свята – освячення пасок. Скрізь лунають радісні вітальні слова: «Христос воскрес! Воістину воскрес!»

З Великоднем Вас, шановні!

***

Настало велике свято – Воскресіння Ісуса Христа. Тож маємо нагоду привітати усіх й побажати радісних святкувань, приємних вражень, християнських добродіянь.

Нехай Господь допомагає нам у виконанні своїх традиційних обов’язків, дарує нам сил, енергії, натхнення і міцне здоров’я.

Дорожімо завжди іменем Господнім, дякуймо за життя і всілякі блага, будьмо достойними християнами, творімо лише добро на землі.

***

Щиро вітаємо з великим святом! Нехай духмяна паска у кожному домі живить нас почуттями радості й гордості за воскресіння Сина Божого, який прийняв муки за наше спасіння.

Молімо нашого Господа, щоб зберіг Україну, дарував мир, спокій, злагоду, порозуміння.

Нехай ласка Божа зійде з небес та благодать запанує на мирній землі поміж людьми. Радіймо воскресінню й творімо добрі справи за подароване нам життя.

Нехай повсюди звучать привітні слова: «Христос воскрес! Воістину воскрес!»

***

Радість воскресіння Ісуса Христа не тільки приємно хвилює нас, але й стверджує всемогутність Господа Бога – Творця всього видимого і невидимого.

Тому спішимо розділити цю радість з усіма. Бажаємо, щоб Великодні свята принесли у кожен дім світлі надії, мир і злагоду, достаток, щастя, бажання самовіддано працювати, щоб багатіла країна і зростав рівень життя усіх трудівників.

Прийміть наші щирі вітання як повагу до кожного та подяку за самовіддану працю.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З Великоднем своїми словами

Радість свята воскресіння Ісуса Христа не тільки приємно хвилює наші серця, але й стверджує всемогутність нашого Господа Бога. Тому наближення нас до цього хвилюючого дня примножує нашу віру і впевненість, що з іменем Ісуса Христа ми спасемось.

Зустрічаймо свято у любові, шані, доброзичливості, творімо богоугодні справи і віддячуймо Господу за життя, за працю.

Прийміть наші вітання з нагоди Великодня.

***

Зі святом Пасхи, дорогі! Бажаємо всіх земних благ та здійснення найзаповітніших мрій!

Свято Великдень – велике благо людства, бо Ісус Христос помер і воскрес заради нашого спасіння й вічного життя. Це дійсно справжній подвиг на землі, якого ще не було в ім’я нас, живучих. Пам’ятаймо, що Богу все можливо, бо Він Творець всього видимого і невидимого. А паска Господня – це один з символів величності події. Віддячуймо Господу добрими діями і святкуймо на славу Його.

Раніше ми писали, якою буде погода на Пасху 2022.

Advertisements