Прогноз погоди на березень 2022 року

Прогноз погоди на березень 2022 року

Якою буде погода на березень 2022 року та загальну синоптичну характеристику весни, читайте у нашій публікації.

Весна цьогоріч прийде за розкладом, тобто вже з перших днів березня запанує на всій території нашої країни.

Завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова у коментарі виданню Телеграф зазначила, що березень 2022 року буде дуже нестійким. Особливо друга його половина, коли передбачається різке похолодання.

Прогноз погоди на березень 2022 року, зі слів Вазіри Мартазінової, поки не показує тривалі весняні температурні значення.

Своєю чергою кліматолог, провідний науковий співробітник Інституту геофізики ім. Суботіна НАН України Світлана Бойченко в коментарі Радіо НВ зазначила, що весняні температури в Україні цього року настануть різко. Тобто, не буде якихось перехідних періодів.

Синоптик Українського гідрометцентру Олександра Хала у коментарі Обозревателю каже, що березень 2022 року може відзначитись певними несподіванками. Спираючись на власний досвід, синоптик припустила, що можуть бути значні похолодання та сніг, адже для першого місяця весни це типово.

Погода на березень 2022 та весну загалом

Згадана вже вище вчена Вазіра Мартазінова зазначає що значне потепління буде у квітні. Саме цього місяця спостерігатимуть різке підвищення температури. Під кінець квітня очікують до +20 градусів.

Щодо травня, то попередній прогноз погоди показує звичайні для цього місяця температурні показники. Метеоролог зазначила, що перша його половина мине майже без опадів.

Погодні сайти показують, що березень розпочнеться із температур від 0 до +2 в нічну пору доби, та від +6 до +10 градусів у денні періоди. Трохи похолодає в період від 15 до 20 березня (в цей час вдарять нічні морози), але далі стовпчики термометрів показуватимуть звичні для цього періоду градуси – в межах 10 градусів вище нуля.

Раніше “Допис” публікувало прогноз погоди на лютий цього року.

Advertisements