Погода на лютий 2022 року – прогноз

Погода на лютий 2022 року – прогноз

Погода на лютий 2022 року у прогнозі від трьох синоптиків. Читайте, що підготував останній місяць зими.

Якою буде погода в лютому 2022 року розповіла кліматолог Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух. За її словами, в останній зимовий місяць температура повітря може бути на 2-3 градуси вищою, ніж протягом останніх тридцяти років.

Конкретного прогнозу синоптик не зробила, а тільки зазначила, що зима в Україні хоч і змінюється, але приблизна кількість морозних днів, із температурою до -20 градусів, цього року залишиться незмінною.

У загальних словах про погоду на лютий 2022 року розповів незадовго до смерті знаменитий український синоптик Леонід Горбань. Його прогноз каже наступне:

  • місяць буде холодним;
  • найсильніші морози очікують у другій його половині;
  • в деяких куточках України у середині лютого можливі снігові бурани;
  • потепління, а разом із ним і опади, варто очікувати під кінець місяця.

Вазіра Мартазінова, яка є завідувачкою відділу кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту (УДМІ) ДСНС та НАНУ, трохи іншої думки. Вона зазначила, що таких тріскучих морозів, які спостерігались в Україні в середині січня, не буде. Лютий хоч і буде тепліший, але загалом термометри показуватимуть мінусові значення. Вона також додала, що місяць по температурних показниках буде схожий на лютий 2021 року. Нагадаємо, тоді було малосніжно та з помірним холодом.

Раніше видання розповідало, якою буде погода в січні 2022 року.

Advertisements