Якою буде погода на літо 2022 року блог “Допис” збирав із різних джерел. У даній публікації розповідаємо, яким буде червень, липень та серпень у синоптичному плані.

Розпочнемо із короткої кліматичної характеристики. Літо 2022 року, згідно з книгою народного синоптика України Леоніда Горбаня “Погода до 2030 року”, продовжить тенденцію останніх років. Українцям варто очікувати температурні рекорди та різного роду погодні аномалії. Червень може видатись досить дощовим, у липні буде сильна спека, а серпень може бути посушливим.

Своєю чергою портал Wisemeteo прогнозує, що літо 2022 року видасться менш сухим за попереднє, але більш теплим. Передбачається, що середня температура влітку складе близько 24°C тепла, що робить сезон більш теплим, ніж літо 2021 року.

Погода на червень 2022 року

Згаданий погодний портал зазначає, що червень цьогоріч буде “класичним”. Вже із перших днів варто очікувати по-літньому теплу погоду. Водночас у книзі Леоніда Горбаня прогнозується чергування спеки та дощів. Зливи з грозами змінюватимуться посухою.

Погода на липень 2022 року

Попередній прогноз показує, що липень 2022 року розпочнеться з короткочасних дощів, що призведуть до зменшення спеки. Але вже до середини місяця температура повітря знову підвищиться і спостерігатиметься спека. Опади на початку третьої декади липня трохи “зіб’ють” цю високу температуру, але під кінець місяця знову стане дуже спекотно.

Погода на серпень 2022 року

Останній місяць літа так само буде вельми спекотним. Синоптики прогнозують посуху, до якої призведе мала кількість опадів. Незначні дощі можуть бути в середині серпня та під самий кінець місяця.

Згаданий вище прогноз на останній літній місяць був поданий згідно з книгою “Погода до 2030 року”. Втім, портал Wisemeteo показує дещо іншу метеокартину на серпень. Згідно з інформацією цього ресурсу, серпень 2022 року буде досить прохолодним. Якщо ще перша декада місяця матиме середні денні показники у 29 градусів тепла, то вже далі варто очікувати знищення температири. Причому суттєве. Наприклад, для зазвичай теплого Закарпаття сайт Wisemeteo наприкінці серпня показує середню температуру тільки у +19 градусів.

Якою б не була погода на літо 2022 року, зараз головне для всієї України отримати перемогу над ворогом. Тримаймо стрій та допомагаймо ЗСУ!

Статті, які можуть Вас зацікавити:

Раніше блог “Допис” писав, що на початку літа вірники відзначатимуть одне з найбільших свят у році.