Термальні води Жайворонок Берегово: ціни 2022

Термальні води Жайворонок Берегово: ціни 2022

Жайворонок – сучасний та комфортабельний термальний комплекс, який знаходиться у місті Берегово. Унікальність його в тому, що тут знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.

Ось уже 15 років сюди зі всієї України та близького зарубіжжя приїжджають туристи не тільки задля гарно проведеного часу, а й за оздоровленням. Цілющі властивості термальної води відомі всім. А тут, окрім згаданого, також унікальна природа, смачна кухня, неповторний колорит та знаменита закарпатська гостинність. Все це в комплексі робить термальний комплекс Жайворонок ідеальним місцем для відпочинку.

Термальна вода комплексу Жайворонок добувається зі свердловини глибиною 1200 метрів і надходить у термальні басейни із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багата Берегівщина.

Термальні басейни мають температуру від +25 до +40 градусів. З-під землі вона надходить із температурою до +58 градусів, але для комфорту відпочивальників спеціально охолоджується.

Дуже часто можна почути таке питання: чому термальна вода є коричневою, або нагадує ржавчину? Все дуже просто: зі свердловини вона подається прозорою, але при взаємодії з киснем вона і набуває звичного для людей кольору. Запах, який відчувають люди, – це не що інше, як наявний у її складі сірководень, який відразу при контакті з повітрям розкладається.

Особливо корисними термальні басейни будуть для людей, які страждають на захворювання опорно-рухової системи, нервової та серцево-судинної систем.

Берегово Жайворонок: ціни 2022

Для дорослих діють наступні ціни 2022:

 • 2 години 30 хвилин – 240 гривень;
 • 2 години – 220 гривень;
 • кожна наступна хвилина – 1 гривня;
 • для осіб з інвалідністю першої групи діє пільговий тариф – 110 гривень (2 год) та 120 гривень (2 год 30 хв).

Ціни для дітей:

 • безкоштовно для дітей до 120 см;
 • для дітей зростом від 120 до 150 см – 110 грн за 2 год та 120 грн за 2 год 30 хв. Цілий день вартує 210 грн;
 • плюс 1 гривня за кожну понаднормову хвилину;
 • для дітей з інвалідністю – безкоштовно.

Термальні води Жайворонок також пропонують купити абонемент:

 • 420 грн – цілий день;
 • 210 грн – цілий день для дітей;
 • 300 грн – таку ціну заплатять проживаючі в готелі за цілий день;
 • 1750 грн – 20 годин (термін дії абонементу – 4 місяці).

Термальні води Берегово Жайворонок якісно вирізняються наявною інфраструктурою. Тут на невеликій території сконцентровано все те, що потрібно для гарного відпочинку: термальні басейни, ресторан, готель, сауна, джакузі, спортзал, соляна кімната та багато іншого.

Термальні води Жайворонок Берегово

Словом, якщо є бажання гарно відпочити та оздоровитись – термальні води Жайворонок у місті Берегово стануть ідеальним місцем. До того ж, тут є можливість приїхати на тривалий термін та поселитись у тутешньому готелі. Вартість проживання – вельми доступна, адже на території комплексу є не тільки готель, а й хостел.

Жайворонок Берегово – адреса та карта

Термальний комплекс Жайворонок знаходиться за адресою: м. Берегово, вул.Шевченка, 112.

Телефон для довідок – (066) 151 27 87.

Раніше видання розповідало про ціни 2022 у термальний комплекс Косино.

Також можна дізнатись тарифи 2022 року у термальні води Велятино.

Advertisements