Названо 10 найкращих фільмів 2023 року за версією IMDb

Названо 10 найкращих фільмів 2023 року за версією IMDb

В IMDb показали список “Найкращі фільми 2023 року”. Пальму першості здобула стрічка Крістофера Нолана “Оппенгеймер”. Сервіс поставив фільму оцінку 8,4 з 10 можливих.

До речі, фільм “Оппенгеймер” має високі рейтинги й на інших сервісах. Наприклад, на Rotten Tomatoes наразі 93% відгуків є схвальними.

ТОП-10 фільмів 2023 року за версією IMDb

Назва фільмуЖанр
ОппенгеймерБіографія / Драма
Минуле не вмираєРомантика / Драма
Вбивці квіткової повніДрама / Детектив / Кримінал
БідолахиФантастика / Романтика
Анатомія падінняКримінал
Людина-павук: Крізь ВсесвітПригоди / Фантастика
ЗалишеніДрама / Комедія
Місія неможлива. Розплата (I частина)Пригоди / Екшн
Про сухі травиДрама
Джон Вік 4Бойовик

Про що фільм “Оппенгеймер”

Фільм розповідає про фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера, якого називають «батьком атомної бомби». Відразу після виходу на великі екрани, критики високо оцінили стрічку та називали її “неймовірною”. Дехто вважає, що це найкращий фільм, який коли-небудь знімав Крістофер Нолан (до цього найкращою роботою знаного режисера вважали драму “Інтерстеллар”).

Фільм довгий, триває аж 3 години. Перш ніж його дивитись, кінознавці радять прочитати інформацію хоча б у Вікіпедії про Роберта Оппенгеймера. Це дасть змогу більше зрозуміти деякі моменти в стрічці, які були непроговорені як слід.

Фільм зняли за мотивами біографічної книги Кая Берда та Мартіна Джей Шервіна “Американський Прометей: тріумф і трагедія Роберта Джей Оппенгеймера”.

Перед цим “Допис” публікував інформацію й про інші фільми 2023 року, які вже вийшли, але не потрапили в рейтинг IMDb.

Advertisements