Київстар відновлює роботу: що зробити, щоб був зв’язок

Київстар відновлює роботу: що зробити, щоб був зв’язок

Мобільний оператор Київстар почав відновлювати роботу. Станом на вечір 13 грудня (18:10 – ред.), йдеться тільки про можливість отримувати дзвінки. Доступу до мобільного інтернету поки немає.

У численних повідомленнях, розміщених у соціальних мережах, зазначається про важливість перезавантажити систему. Тобто, щоб був зв’язок, потрібно перезавантажити телефон. Але це поки не гарантує стовідсотковий доступ до мережі.

Частина абонентів у коментарях зазначає, що дійсно, “палички” у кутку екрана, які показують рівень сигналу мобільної мережі, з’явились. Втім, зателефонувати вони не можуть.

Збій у роботі Київстар

Відзначимо, що причиною збою у роботі мобільного оператора стала масштабна хакерська атака. Цю заяву зробила пресслужба компанії вдень 12 грудня. Так само вони зазначили, що дані абонентів не були скомпрометовані. Правоохоронні органи вже розслідують атаку, яка призвела до відключення зв’язку на понад добу.

Служба безпеки України зазначила, що зловмисникам вдалося заподіяти значної шкоди цифровій інфраструктурі мобільного оператора.

Раніше у блозі ми публікували поради, як покращити якість фотографій на смартфоні. Є кілька функцій, які можна включити, й тоді камера фотографуватиме краще.

Advertisements