Коли День святого Валентина, що подарувати та як привітати

Коли День святого Валентина, що подарувати та як привітати

Коли відзначають День святого Валентина? Як і завжди – 14 лютого. У 2021 році свято припадає на неділю. Відзначають його у всьому світі. Проте воно не таке популярне в Україні у порівнянні із традиційними релігійними святами.

Найбільше його чекає молодь. Саме 14 лютого хлопці і дівчата дарують одне одному валентинки у формі сердець, солодощі, подарунки та інші презенти.

Що подарувати на День святого Валентина?

Вище ми згадали про валентинки та солодощі. Та все ж, подарунок на День Валентина повинен бути від серця. Це свято закоханості. Не шукайте те, що буде надто оригінальним, краще сконцентруйтесь на чомусь практичному. У році є ще багато приводів, щоб порадувати презентами більш неординарними (8 Березня – якщо це для дівчини, чи День захисника України для хлопця, День народження, День ангела та ін.).


Читайте також: Погода на лютий 2021 року: перші прогнози


Візьміть і у день всіх закоханих приготуйте смачну вечерю. Самі… Не замовляйте у ресторані. Так Ви покажете своє трепетне відношення до партнера чи партнерки.

Або зробіть фотосесію і роздрукуйте фото (саме в них вся магія – на телефоні чи на комп’ютері вони не так сприймаються). Із часом ви роздивлятиметеся світлини і з теплотою в душі згадуватимете історію вашого кохання.

Привітання на День святого Валентина

Ми не будемо їх писати і тут публікувати. Скопіювати готове привітання і надіслати… Це надто банально.

Напишіть самі, від душі, з усією любов’ю… Знайдіть натхнення і заримуйте кілька рядків, в яких згадайте ім’я коханого чи коханої. Або, можливо, опишіть вашу історію кохання чи згадайте визначну для вас обох подію… Таке привітання з Днем Валентина не забудеться ніколи.

До всього іншого, написане власноруч привітання відрізу впаде в око. Це не шаблонні тексти, якими рясніє Інтернет.

На завершення, з нагоди свята всіх закоханих, хочемо сказати: “Кохайте і будьте коханими”. І не важливо коли День святого Валентина, – влаштовуйте його для коханих щодня.

Раніше “Допис” публікував, коли Великдень у 2021 році.

Advertisements