Погода на лютий 2021 року від народного синоптика – чого очікувати в останній місяць зими?

За прогнозами народних синоптиків, лютий 2021 року може стати найхолоднішим місяцем цієї зими і найбагатшим на сніг.

Леонід Горбань зазначив, що третій місяць зими розпочнеться із значних морозів. Подекуди стовпчики термометрів опустяться до -14 градусів вдень та до -21 градуса вночі.

Також перша декада місяця буде сніжною.


Читайте також: Погода на 2021 рік: синоптики розповіли, які сюрпризи слід очікувати


“Період з 1 по 10 лютого буде найхолоднішим, але щодня температура буде підвищуватися в середньому на 1-2 градуси. Так, 1 лютого можливий мороз 14 градусів, але вже до 10 лютого істотно потеплішає. Вдень повітря буде прогріватися до 0 градусів”, – зазначив синоптик.

У другій декаді місяця також похолодає, але вже не так сильно. Найхолодніше, за свідченнями Леоніда Горбаня, буде 16 лютого. В цей день термометри показуватимуть в межах -9 градусів нижче нуля.

Далі очікують стрімке потепління і вже 20 лютого термометри показуватимуть плюсові значення.

Із 11 по 20 лютого сніжитиме вже не так рясно, ніж на початку місяця. Леонід Горбань назвав лише два дні, коли слід очікувати снігопади – це 13 і 20 лютого. Погода на лютий також показує, що третя декада буде відносно теплою. Температура коливатиметься в межах нуля – вдень на термометрах значитиметься плюсова температура, вночі – трохи нижче нуля. Сніг з дощем можливий 25 та 27 лютого.