Допис Ілона Маска у Twitter розгнівав українців

Допис Ілона Маска у Twitter розгнівав українців

Мільярдер Ілон Маск у Twitter вирішив показати своє бачення врегулювання війни, яку розпочала росія. Для України його теперішня позиція стала холодним душем та викликала обурення.

Засновник Tesla та SpaceX у своєму дописі запропонував “провести референдуми під наглядом ООН” та “залишити Крим росії”.

Також обурливим для українців є й інший його допис, де він зазначив, “що Україні не перемогти”. У цьому випадку він апелює до того, що населення росії більше й у разі повної мобілізації жертви будуть катастрофічними.

У відповідь на обурливі заяви Маска, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк написав своє бачення завершення війни.

“Україна звільняє свої території. Включно з анексованим Кримом. росія проходить демілітаризацію та обов’язкову денуклеаризацію та більше не може загрожувати іншим. Воєнні злочинці піддаються міжнародному трибуналу”, – йдеться в дописі Михайла Подоляка.

Відзначимо, що твіт Ілона Маска розгнівав українців. Волонтер Сергій Притула зазначив, що Ілон Маск, мабуть, пропустив багато уроків історії, зосередившись на космосі та електромобілях, і зауважив, що його пропозиції надто уже схожі на путінські.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба зауважив, що ті, хто пропонує Україні відмовитися від свого народу та землі … повинні припинити використовувати слово “мир” як евфемізм, щоб “дозволити росіянам вбивати та ґвалтувати ще тисячі невинних українців, і захопити більше землі”.

Також на дописи Ілона Маска відреагував президент України Володимир Зеленський, який опублікував у Twitter своє опитування: “Який Ілон Маск вам подобається більше: той, що підтримує Україну, чи той, що підтримує росію?”

Advertisements