Антоніо Лукіч анонсував фільм “Мої думки тихі 2”: трейлер

Антоніо Лукіч анонсував фільм “Мої думки тихі 2”: трейлер

У мережі оприлюднено трейлер фільму “Мої думки тихі 2”. Для більшості це стало приємним сюрпризом, оскільки жодної інформації про продовження першої частини не було ніде.

Сценаристом та режисером-постановником є Антоніо Лукіч. До головних ролей повернулись Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський.

Що покажуть у фільмі “Мої думки тихі 2”

За сюжетом, між першою і другою частинами пройшло кілька років. Вадиму вдалося влаштувати “нормальне життя”. Він обзавівся роботою, зняв квартиру та знайшов собі дівчину. Це безтурботне життя в один раз “обриває” приїзд матері із Бельгії. Вона навідріз відмовляється прийняти вибір сина та всіляко втручається у життя молодої пари.

До слова, у епізодах фільму знялась головна героїня шоу “Холостячка” Ксенія Мішина.

Відомо, що зйомки фільму вже пройшли в Києві. Але коли буде дата прем’єри, поки невідомо. У трейлері на цей рахунок сказано – “скоро, наскільки це можливо”.

До слова, перша частина фільму отримала масу позитивних відгуків. “Мої думки тихі” вже охрестили “першою смішною українською комедією”. Тепер же Антонію Лукіч, як він висловився, мріє зняти “перший хороший український сиквел”.

Раніше “Допис” публікував, що фільм “Форсаж 9” знову перенесли.

Також Вас може зацікавити інформація про те, що у мережі з’явилися нові кадри зі зйомок майбутніх сиквелів фільму “Аватар”.

Advertisements