У Мережі з’явилися нові кадри зі зйомок майбутніх сиквелів фільму “Аватар” (мається на увазі “Аватар 2”, “Аватар 3” і т.д. – ред.), які в черговий раз показують масштабність проєкту.

Знімками традиційно поділився на своїй сторінці в Instagram продюсер Джон Ландау, а режисер Джеймс Кемерон повторив такий же пост у Twitter. На фотографіях можна побачити величезний корабель, на якому герої будуть досліджувати водні простори планети Пандора.

Як зазначив в коментарі Ландау, командирське судно називається “Матадор”, воно важить 16 тонн. У пості Джон Ландау також написав, що у корабля всебічна система управління. Крім того, він показав потужні технокрани.

У фільмі “Аватар 2” та інших частинах серії буде, як очікується, дійсно багато сцен, пов’язаних з водою. Актори досить багато часу проводять в басейнах, так що глядачам на екранах покажуть і видовищні підводні епізоди.

Раніше стало відомо, наприклад, що Кейт Уінслет заради таких сцен затримала подих на 7 хвилин (дуже довго, але так вказано у першоджерелі – ред.), чим побила рекорд Тома Круза, який для зйомок в бойовику “Місія нездійсненна: Плем’я ізгоїв” затримав дихання на 6 хвилин.


Читайте також: Фільми 2021: найбільш очікувані прем’єри року


Довідково.

В центрі сюжету фільму “Аватар 2” (“Аватар 3” і наступних епізодах) виявляться Джейк Саллі (Сем Уортінгтон), Нейтірі (Зої Салдана) і їх діти, які в один момент вирішать покинути домівку. Герої вирушать у захоплюючу подорож по Пандорі і відкриють для себе різні неймовірні місця.

Аватар 2 – дата виходу фільма

Прем’єра фільму “Аватар 2” запланована на 15 грудня 2022 року.

Решта, а це три сиквела, очікуються у 2024, 2026 і 2028 роках.