Universal Pictures в черговий раз перенесла дату виходу фільму “Форсаж 9”. Якщо спочатку картина повинна була стартувати в травні 2020-го, то тепер її варто чекати 25 червня 2021-го.

Нагадаємо, що в цьому фільмі повернуться практично всі головні герої попередніх частин, за винятком персонажів Дуейна Джонсона і Джейсона Стейтема. Також раптово для всіх з’явиться брат Домініка Торетто у виконанні Джона Сіни.

В останній раз “Форсаж 9” переносили на 28 травня, однак тепер, коли ця дата вільна, її зайняв cіквел “Тихого місця”. Про це повідомив режисер і сценарист першого фільму Джон Красінскі.

Дивіться трейлер фільму “Форсаж 9” українською:

Також Universal оголосила, що “Міньйон: Грювітація”, п’ята частина франшизи “Гидкий я”, відкладена на цілий рік. Сімейний анімаційний фільм повинен був стартувати в прокаті 2 липня 2021 року, а тепер він вийде тільки 1 липня 2022 року.

Серед найближчих кінопрем’єр, які поки не перенесли: “Мортал Комбат” (8 квітня) та “Чорна Вдова” (6 травня). Також незабаром в кіно можна буде подивитися відреставровану трилогію “Володар кілець”.

Раніше повідомлялось, що вийшов новий трейлер фільму “Ґодзілла проти Конґа”.