З Днем народження: привітання своїми словами

З Днем народження: привітання своїми словами

Привітання з Днем народження – справа дуже особлива і підходити до підбору побажань необхідно зі всією серйозністю. Адже вітання повинно бути щирим, теплим та таким, яке викличе захоплення у адресата.

День народження для кожної людини є особливим святом. Кожному імениннику присилають велику кількість привітань, а тому важливо для Вас написати таке, яке викличе захоплення в адресата та вирізниться з-поміж інших. У нашій підбірці ми пропонуємо основу для них, а Ви завжди зможете дописати щось своє та зробити побажання неповторним.

Зміст статті:

  1. Привітання з Днем народження жінці
  2. Привітання з Днем народження мужчині
  3. Вірші з Днем народження
  4. Короткі вітання своїми словами

Привітання з Днем народження жінці

Щиро вітаємо нашу дорогу іменинницю та бажаємо завжди залишатись такою чарівною та милою, доброю, турботливою і ніжною. Бажаємо в День народження, щоб збулись всі заповітні бажання, а кожен день радував тільки приємними подіями. А ще молимо Всевишнього дарувати міцне здоров’я на многії і благії літа.

***

З Днем народження вітаю і всього найкращого бажаю. Найперше, кохати і бути коханою. А ще – реалізації всіх планів та задумів. Нехай же твоя працелюбність увінчається величезними здобутками на професійній ниві.

Прийми, дорога, щирі вітання з Днем твого народження. Хочу побажати простих, але, водночас, найважливіших у житті речей: міцного здоров’я, особистого щастя, професійного зростання та гарного настрою на щодень. Нехай же кожна поставлена перед тобою мета буде досягнута, а рідні та близькі завжди підтримують у всіх добрих починаннях.

***

У День вашого народження хочу побажати всіх земних благ. Залишайтесь такою ж доброю, милою та мудрою жінкою. Ваша чарівність та енергетика заворожує та надихає всіх навкруги творити та рівнятись на вас. Зі святом та Божого благословення.

***

У цей день шлю найкращі привітання з Днем народження чарівній та милій жінці, дорогій серцю (вказати ім’я). Нехай же Господь дарує міцне здоров’я, сімейний добробут та радість від улюбленого заняття. Залишайтесь такими ж добрими, мудрими та неповторними. Нехай же Ваше життя буде схожим на казку, в якій всі події завершуються щасливо.

Привітання з Днем народження мужчині

Мужній, сильний, вольовий, справедливий… Ці та багато інших слів можу сказати про сьогоднішнього іменинника. Дорогий (вкажіть ім’я). Щиро вітаю з Днем народження! Нехай же всі твої плани стануть реальністю, а міцне здоров’я стане запорукою всіх твоїх успіхів. Адже всім відомо: головне в житті здоров’я, а решта буде досягнута плідною працею.

***

З іменинами вітаю дорогого чоловіка, мужнього захисника та турботливого батька. Нехай же твоє життя буде безхмарним, доля щасливою, а рідні та близькі завжди радують. Будь завжди бадьорим та впевненим у своїх силах. Адже твої знання і вміння дають змогу творити дійсно великі справи та досягати поставлених цілей.

***

Нехай День твого народження ознаменується пишним святкуванням, адже ти заслуговуєш найкращого. Ти є нашим захисником, дуже турботливим та ласкавим. Нехай же Господь Бог винагородить за твою доброту міцним здоров’ям та щасливою долею.

***

Поспішаю привітати з Днем народження і побажати, найперше, особистого щастя та реалізації всіх задумів. Нехай же доля дарує щасливе майбуття, незабутні подорожі та яскраві емоції. Хай всього у житті буде вдосталь: любові, душевного спокою, карпатського здоров’я та сімейного добробуту.

***

Божої ласки, життя мов у казці, здоров’я міцного та щастя рясного! Зі святом, дорогий чоловіче! Нехай же кожного дня тобі посміхається удача.

Вірші з Днем народження

Твій День народження – чудове свято!
І дозволь тебе всім нам привітати:
Щоб в достатку жив, до ста літ – і більше,
Мав міцне здоров’я та грошей побільше!

***

Життя хай дарує чудові моменти,
Яскраві емоції, приємні презенти,
І друзів найкращих, з якими надійно,
Людину найріднішу, з якою спокійно.

***

З Днем народження вітаєм
Щастя, радості й достатку
Ми Вам бажаєм.
Нехай лихо омине
А життя довгим буде.

***

Сьогодні іменини у Марини!
Будь як квітка прекрасна,
Як роса рясна,
Як зоря ясна,
Люблю тебе, моя найкраща.

***

Не дарма в твій День народження
Сонечко встало раненько,
Щоб привітати тебе гарненько.
Тож хутчіше вставай
І мої вітання приймай.

***

Здоров’я міцного,
Друзів незрадливих
В житті твоєму
Днів лише щасливих.

Короткі вітання своїми словами

З Днем народження вітаю. І від усієї душі бажаю: щоб ти жила наче в казці, щоб дарували кожен день квітів ряску. Не знала горя і журби. Люблю тебе і не тужи.

***

Сьогодні день народження у прекрасної людини: дорогої і люблячої дружини. Люблю тебе, кохана, так і знай! І про це не забувай.

***

Найкраща у світі мамо, я тебе люблю і ціную. Обнімаю! Будь здоровою, щасливою. Дякую тобі, ненько, за все що ти мені дала. За те, що на ноги підняла, за ласку і турботу.

***

Ти подружка найкраща. Мила, добра і трудяща. Я ціню тебе, ти про це знай. І про мене ніколи не забувай.

***

В день народження коханого хочу йому побажати: терпіння, любові, достатку. Від жінки мати ласку, від дітей послухи, в житті лише білі смуги.

***

Кохана, мила і прекрасна. Немов та зіронька, ти сяєш і в житті все освітляєш. Люблю тебе, так і знай. І всьому світу розкажу, як сильно я тобою дорожу.

Раніше видання публікувало: