Про те, якою буде погода на серпень 2021 року, розповів народний синоптик Леонід Горбань. За його словами, останній місяць літа буде схожим на липень у плані спеки, але дощів буде вкрай обмаль.

Спекотна погода, за словами синоптика, буде аж до кінця літа. Розбавлять її кілька потужних злив. До кінця липня вдень стовпчики термометрів показуватимуть до +35 градусів, у південних та східних областях в окремі дні – до +40 градусів.

“Далі на нас чекає удар стихії. Почнеться він з потужних злив, за два дні, 21-22 липня, випаде 15-20 мм опадів, але без ураганів і градобою. Буря можлива через три дні, з 25 по 27 липня. Дощу буде менше, а температура – вище, вдень 29-31 градус тепла”, – попередив синоптик у коментарі виданню “Сьогодні”.

Щодо погоди на серпень, то вона буде досить спекотною, але з малою кількістю опадів.
Леонід Горбань переконує, що до середини останнього місяця літа в окремі дні фіксуватимуть температуру під +40 0С при майже повній відсутності хмар.

Осінню “запахне” після 18-го серпня, але ненадовго. Буде різке знищення температури до  +20…+22 градусів – три-чотири дні буде така погода.

Леонід Горбань повідомив, що перед Днем Незалежності в Україні знову потеплішає до +26…+28 градусів – і літо закінчиться проливним дощем.

Погода на осінь: перші прогнози

Леонід Горбань також зробив прогнози на осінь 2021 року. За його словами, перші заморозки варто очікувати вже у жовтні, а в листопаді можливі перші снігопади.

Справжню осінь варто очікувати у другій декаді вересня. Перший місяць осені все ж порадує теплотою, але з більш комфортними позначками на термометрі. У третій декаді вересня, за словами народного синоптика, варто очікувати бабине літо, яке продовжиться у жовтні.

Початок жовтня буде сухим, а ось друга половина місяця – із сильними дощами. Вдарять в цей час і перші морози. “Холоди продовжаться і в листопаді, очікуються дощі і ранній сніг”, – сказав Горбань.

Раніше “Допис” публікував ціни 2021 у термальний комплекс “Косино”. Також читайте про відпочинок у комплексі “Теплі води” у Велятино та статтю про відпочинок в Карпатах.