Погода на серпень 2021 року та перші прогнози на осінь

Погода на серпень 2021 року та перші прогнози на осінь

Про те, якою буде погода на серпень 2021 року, розповів народний синоптик Леонід Горбань. За його словами, останній місяць літа буде схожим на липень у плані спеки, але дощів буде вкрай обмаль.

Спекотна погода, за словами синоптика, буде аж до кінця літа. Розбавлять її кілька потужних злив. До кінця липня вдень стовпчики термометрів показуватимуть до +35 градусів, у південних та східних областях в окремі дні – до +40 градусів.

“Далі на нас чекає удар стихії. Почнеться він з потужних злив, за два дні, 21-22 липня, випаде 15-20 мм опадів, але без ураганів і градобою. Буря можлива через три дні, з 25 по 27 липня. Дощу буде менше, а температура – вище, вдень 29-31 градус тепла”, – попередив синоптик у коментарі виданню “Сьогодні”.

Щодо погоди на серпень, то вона буде досить спекотною, але з малою кількістю опадів.
Леонід Горбань переконує, що до середини останнього місяця літа в окремі дні фіксуватимуть температуру під +40 0С при майже повній відсутності хмар.

Осінню “запахне” після 18-го серпня, але ненадовго. Буде різке знищення температури до  +20…+22 градусів – три-чотири дні буде така погода.

Леонід Горбань повідомив, що перед Днем Незалежності в Україні знову потеплішає до +26…+28 градусів – і літо закінчиться проливним дощем.

Погода на осінь: перші прогнози

Леонід Горбань також зробив прогнози на осінь 2021 року. За його словами, перші заморозки варто очікувати вже у жовтні, а в листопаді можливі перші снігопади.

Справжню осінь варто очікувати у другій декаді вересня. Перший місяць осені все ж порадує теплотою, але з більш комфортними позначками на термометрі. У третій декаді вересня, за словами народного синоптика, варто очікувати бабине літо, яке продовжиться у жовтні.

Початок жовтня буде сухим, а ось друга половина місяця – із сильними дощами. Вдарять в цей час і перші морози. “Холоди продовжаться і в листопаді, очікуються дощі і ранній сніг”, – сказав Горбань.

Раніше “Допис” публікував ціни 2021 у термальний комплекс “Косино”. Також читайте про відпочинок у комплексі “Теплі води” у Велятино та статтю про відпочинок в Карпатах.